Wpis z mikrobloga

@christian-huygens: oglądam na pirackich streamach nie dlatego, że nie mam pieniedzy. Po prostu nie chce wspierać patologi i gardzę celebrytami.

Najchętniej to widział bym takiego Denisa w więzieniu za promowanie patologicznych zachowań kibicowskich a resztę fagat za promowanie k*rewstwa w żabce na kasie.
@Adiog: ja wspieram patologię która skacze do siebie i odstawia cyrk ale nie robi krzywdy i problemów zwykłym ludziom dlatego np jedyna gala jaka kupiłem żeby mi strumyka nie ścięło to stary muran vs tancula i kasjo vs parke. Natomiast gardzę #!$%@? typu kamerzysta i inne śmiecie znane z tego że kogoś oszukaly lub bazowały na krzywdzie ludzi najsłabszych np dzieci. Jeśli kazde rzucenie w kogoś czymw lub wyzwiska to patusy
@chudybyk7462: Jeśli Sapkowski pozwał CDproject i CP dobrowolnie podpisał porozumienie to wobec tego Magical powinien pozwać Fame mma ale jest na to zbyt głupi i jednocześnie nie istnieje pełnomocnik tak zachłanny, by współpracować z obłudnikiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)