Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeszcze w gimnazjum pewnie bym powiedział że jednym z największych problemów współczesnego świata jest duża ilość czarnych aktorów w filmach, zmniejszanie cycków kobiecych postaci w grach, i faceci co noszą sukienki. W międzyczasie "rozsądna prawica" robiła wszystko żeby rozmontować demokrację i gospodarkę w tym kraju, i odbierała ludziom prawa w celu ochrony jakichś przestarzałych tradycji. Ale najważniejsze że lewaków boli dupa. W sumie na wykopie dużo ludzi nadal myśli w taki sposób, i mam nadzieję że oni też mają tylko 14 lat jak ja wtedy.

Cieszę się że udało mi się z niego wyrosnąć, ale mimo wszystko trochę wstyd że kiedyś otwarcie popierałem Korwina i innych prawicowych "wolnościowców" , czy też Trumpa i jemu podobnych. Człowiek był młody i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazprawakow #humorobrazkowy #zalesie
Vanderbright - Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społe...

źródło: comment_1657880775Sd7B6tlRx2tU0FJGKORkia.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • 389
@Vanderbright mam podobne przemyślenia aczkolwiek muszę przyznać, że i tak jestem zaskoczony skalą rusofilii na prawicy, żeby doprecyzować to największym rakiem wydaje się być alt-right, największe onuce wywodzą się stamtąd
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: W Szkocji.

@Vanderbright: A mnie śmieszy fakt jak polskie społeczeństwo jest naiwne i łapie się na puste slogany jak postęp, konserwatyzm i tym podobne. Każda opcja polityczna, każda partia pcha się do władzy tylko po to, żeby ustawić się przy korycie. Głosując na jakiegokolwiek polityka nie sprawisz, że ci będzie lepiej w tym kraju. Za to ten polityk nieźle się ustawi w życiu mając swojego wyborcę głęboko w poważaniu.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: racja nie ma po co głosować to wszystko bez sensu, wszyscy politycy tak samo źli

A potem cyk 50-60% frekwencji na wyborach i PiS znowu wygrywa większość mimo 30% poparcia bo tylko starzy ludzie głosują
  • Odpowiedz
konserwatyści trzymają nas pod konserwatywnym butem teraz


@Vanderbright: raczej narodowi socjalisci. Socjalizm to glupota, bieda i ostatecznie glod. Konserwatyzm tu raczej ma malo do rzeczy
  • Odpowiedz
@Vanderbright: Czyli co? Myślisz, że jak zagłosujesz na inną partię to magicznie w kraju się zmieni? Guzik prawda.
Przyjdą nowi, będzie nowy nepotyzm, kolesiostwo i aferki. Poustawia się rodzinkę i znajomych na stanowiskach, każdy przetarg zrobi się pod ziomali, itd. Prawo zabrania? Zmieni się prawo, co tam, w końcu władza może i nikt za to nie rozliczy. Najwyżej przejdzie się do opozycji i będzie biadolić na kolejne pasożyty w partii rządzącej,
  • Odpowiedz
  • 7
@Vanderbright jesteś świetnym przykładem na to, że do niektórych mądrość nie przychodzi z czasem ( ͡º ͜ʖ͡º) Oraz, że przechrzta jest zawsze najgorliwsza
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: nieprawda. Wybory mają wpływ na moje życie. Postep i tradycja to nie są puste slogany.
Popatrz na inflację i aborcję za dzisiejszych zamordystów a za poprzednich rządów.
Silisz się na bycie oświeconym freethinkerem, don't ya?
  • Odpowiedz
@Tymajster: Chyba ty, myśląc, że inflacja i tradycja są tylko w tym kraju. Oraz tylko tu nie można się wyskrobać.
A co było za poprzednich rządów? Nie było inflacji, przekrętów, ustawiania swoich na stołkach?
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Jeżeli nie widzisz róznicy w podejściu do aborcji oraz tego jak RPP operowała stopami procentowymi, to nie mamy o czym rozmawiac. Co bym nie powiedział, to po prostu będziesz negował.
  • Odpowiedz