Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeszcze w gimnazjum pewnie bym powiedział że jednym z największych problemów współczesnego świata jest duża ilość czarnych aktorów w filmach, zmniejszanie cycków kobiecych postaci w grach, i faceci co noszą sukienki. W międzyczasie "rozsądna prawica" robiła wszystko żeby rozmontować demokrację i gospodarkę w tym kraju, i odbierała ludziom prawa w celu ochrony jakichś przestarzałych tradycji. Ale najważniejsze że lewaków boli dupa. W sumie na wykopie dużo ludzi nadal myśli w taki sposób, i mam nadzieję że oni też mają tylko 14 lat jak ja wtedy.

Cieszę się że udało mi się z niego wyrosnąć, ale mimo wszystko trochę wstyd że kiedyś otwarcie popierałem Korwina i innych prawicowych "wolnościowców" , czy też Trumpa i jemu podobnych. Człowiek był młody i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazprawakow #humorobrazkowy #zalesie
Vanderbright - Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społe...

źródło: comment_1657880775Sd7B6tlRx2tU0FJGKORkia.jpg

Pobierz
  • 172
@Tymajster: Pewnie, że będę negował, bo nie zrozumiałeś przekazu. Dla mnie każdy polityk jest zwykłą świnią przy korycie i nie jest istotne jaką partię czy ugrupowanie reprezentuje. Dla polskiego polityka jesteś ważny tylko przy urnie i wcześniej kiedy wciska ci kit bez pokrycia.
A potem znaj swoje miejsce.
@Vanderbright: XD Konserwatywne podejście do gospodarki to USA a jego przeciwieństwo to Sri Lanka.

Konserwatywne podejście do własnego ciała to odmawianie sobie kebabow i burgerów, regularne pory snow i trening.

Konserwatywne podejście to ogólnie wiedza typu ze kasa sie bierze z pracy a mieszkanie to nie prawo a towar. Jak jesteś zalanym prosiakiem to jest to twoja wina a nie ludzi naokoło.

Zamiast tego wybierzesz jakaś wąska gowno działkę światopoglądowa xDdd
Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.


@Vanderbright: Masz rację z tym, że mamy raka w społeczeństwie, ale nie jest nim konserwatyzm. W Polsce nie rządzi partia konserwatywna (nawet jeśli sami tak o sobie mówią). Partia konserwatywna nie rozbudowuje socjalu, nie podnosi podatków, nie nakłada "danin i składek" na społeczeństwo.
@Vanderbright: a poza tym Korwin jeszcze nigdy nie doszedł do władzy. Jak ci się nie podoba w pl to wypad na zachód gdzie ludziom zakazywało się wychodzenia z domu bo nie przyjęli szczepionki albo blokowało konta bankowe bo ośmielili się przeciwstawić władzy. Tacy jak ty są największym rakiem tego społeczeństwa. Ex kuce, ludzie bez własnego zdania którzy ślepo podążają za tlumem
Z każdym dniem coraz bardziej sobie zdaję sprawę jakim rakiem na społeczeństwie jest konserwatyzm. Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.


@Vanderbright: Ty masz 14 lat czy z konserwatystów to kojarzysz Korwina, Konfę i koniec? Człowieku to jest takie same podejście jakbyś napisał, że lewica to tylko Korea Północna, Sylwia Spurek, Krzysztof Gonciarz i właściwie świat bez takich #!$%@? poglądów byłby lepszy XD
@Vanderbright: Może gdybyś zamiast zajmować się Korwinem i facetami w sukienkach ten czas byś spędził na tym żeby przynajmniej poznać definicję wartości które sobie przypisywałeś to może byś teraz nie brzmiał aż tak głupio. Jeżeli chcesz to nadrobić to spróbuj wyjaśnić w jaki sposób konserwatyzm jako idea jest szkodliwy dla współczesnego świata?