Wpis z mikrobloga

@instalacja: > Potrzebne źródło.

Poza tym j*ebie mnie zdanie jakiegoś oszołoma z urojeniami XD


ja swoje zrodlo mam. Ty do swojego zrodla tej wiadomosci predzej czy pozniej dojdziesz sam.
Oszołom z urojeniami ? uwazasz, ze mozna mnie obrazac tylko za to , ze mam swoje zdanie , ktore nie ma wplywu na ciebie ? bo jesli tak, to mozna o tobie rowniez powiedziec oszolm z urojeniami
  • Odpowiedz
@Nupharizar: dlaczego na poczatku bylo 10 wymiarow , ktore jakas sila zredukowala do 4? jaka sila sprawila , ze w osobliwosci byly zaklocenia ? dlaczego nie mozna cofnac sie w czasie? ilosc przypadkow jest tak olbrzymia , jak to wyjasnic ?
  • Odpowiedz
Ale czy przypadkiem twoje myślenie nie napędza jakiejś maszyny religijnej na której ktoś zarabia ogromne pieniądze i ma potężne wpływy?


@DexterFromLab: dokladnie to samo mozna powiedziec o maszynie antyreligijnej
  • Odpowiedz
bóg robi mi loda, bóg #!$%@?


@paw4da: cokolwiek by nie robil w twoim zyciu , wazne ze go odczuwasz. predzej czy pozniej twoje negatywne nastawienie sie zmieni
  • Odpowiedz
@muchabzz: Przeciez wybral na poczatku albo jemu czesc i chwala i granie wdlug jego zasad albo kara na wiecznosc. No wybor jak #!$%@?. Dlatego "Niosacy swiatlo" sie przeciez zbuntowal.
Twoj bog to taki putin i dyktator. Albo z nim albo wieczne tortury.
  • Odpowiedz
obwieścić to ja też mogę, ze twoja matka zarabia na prostytucji. Tyle samo nasze stwierdzenia warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iAmTS: obwieszczaj zatem. mnie to nie robi zadnej roznicy w moim zyciu. To ze ja twierdze , ze bog istnieje w moim i twoim zyciu roznice juz jakas robi. dzis mnie wysmiejesz i odrzucisz to stwierdzenie. za jakis czas nie bedziesz nawet pamietal tej wymiany zdan. ale
  • Odpowiedz