Wpis z mikrobloga

Siemano, mam pewien problem z obudową od Silentum PC Ventum VT4V Evo TG ARGB White i mikrofonem SPC Axis.
Mianowicie przedwczoraj miałem zwarcie w komputerze, dzień później byłem u znajomego to naprawić no i się udało jednak pozostał problem, że gdy komputer jest wyłączony wiatraki wciąż się świecą (ledy). To samo z mikrofonem, od tego zwarcia ciągle świeci na czerwono mimo że powinien sam zgasnąć po wyłączeniu komputera.
Z obudową rozwiązałem to tak, że w programie SignalRGB ściemniłem to na 100% i już nie swieci a przynajmniej nie powinien xd, ale mikrofonu nie chce mi sie ciagle odlaczac podlaczac bo boje sie ze sie uszkodzi.
#komputery #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
@piesnapolu: Wyjąłem dysk bo niepotrzebny mi był i gdy przykręcałem obudowe to podczas dokręcania dolnej śrubki poszły mi iskry i wywaliło korki. Bylem potem u znajomego z tym to mówił że wszystko spoko, tylko mi siadł system i wszystko musiałem od nowa instalować, dodam że komputer mial z 2-3 godziny żywota bo dopiero co był składany.
Teraz objawów żadnych złych nie ma poza wczorajszym dość dziwnym buczeniem i to nie z
  • Odpowiedz
@kyrE jakieś morskie opowieści, w bios/uefi będziesz miał opcje odpowiedzialna za wyłączenie/wyłączenie ledów podczas hibernacji/uśpienia/wyłączenia. Ewentualnie co i tak warto, update biosu
  • Odpowiedz