Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@japkos: ta dwójka podobno różni się tylko tym, że ma wyświetlacz. Pierwszą wersją możesz sterować z poziomu aplikacji, co jest wystarczające a i tak zbędne (ustawisz raz i na takich ustawieniach będzie hulał). Sam nawilżacz godny polecenia (choć to jedyny, jaki kiedykolwiek używałem, więc nie mam porównania). Minusem jest jego czyszczenie - bardzo uporczywe, chociaż akurat mój się mocno syfi przez bardzo twarda wodę, mimo, że leje filtrowaną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gradekmi: filtry są do wody twardej (Brita Hard Water Expert), niby wystarczają na miesiąc ale wymieniam co trzy tygodnie - czuć znaczną różnicę w smaku samej wody, a nawet gotowanej herbaty.
Sam nawilżacz czyszczę na pewno zbyt rzadko, też około raz na trzy tygodnie, albo miesiąc. On wymaga czyszczenia co najmniej raz na dwa tygodnie. Ale te ruchome talerze są możliwe do rozkręcenia i wyczyszczenia każdego z osobna, więc nawet jak
@CommanderStrax: czytałem, ze dyski mozna myc nawet w zmywarce w trybie płukania. Odnośnie olejków eterycznych cos Ci wiadomo? Nie jest to jakaś niezbędna opcja aczkolwiek fajnie byłoby raz na jakis czas sobie zaaplikować