Wpis z mikrobloga

@boci4N specjalnie przyszedłem kilka godzin przed otwarciem bram, żeby dostać się pod scenę. I byłem praktycznie pod samą sceną, ale debile tak napierali że momentami miałem problem żeby złapać oddech, później jakiś debil w tym ścisku chciał robić pogo i prawie stratował jakąś dziewczynę. A no i przed tym zanim coś się zaczęło dziać przyszło kilku jakichś #!$%@?ńców że ich ochrona przez barierki wyciągała.
@Viarus_ jak to jest z R+, u nich na koncertach się nie poguje? Byłem na trybunach i właśnie zdziwiło mnie to jak mało pod sceną było #!$%@? :0 możliwe, że mam skrzywione spojrzenia przez lata pogowania na Woodstocku ale spodziewałem się giga pogowania na płycie a tam ledwo jakieś kółeczko na 50 osób. Były piosenki, że pół płyty skakało z łapami w górze ale to na początku i przy takich największych hitach,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Viarus_: co do najebusow to racja i zupełnie tego nie rozumiem. Wydajesz gruby hajs żeby zobaczyć artystę a upijasz się do nieprzytomnosci i nic nie pamiętasz. Pamiętam jak z Torwaru ze Scootera wychodziłem, to w pamięci mi się wyryło, jak laska nie mogła swojego chłopa dobudzić, który się wyłożył na parkingu między samochodami. Po co ludzie się upijają przed takimi wydarzeniami - nie wiem
specjalnie przyszedłem kilka godzin przed otwarciem bram, żeby dostać się pod scenę. I byłem praktycznie pod samą sceną, ale debile tak napierali że momentami miałem problem żeby złapać oddech,


@Viarus_: trochę nie kumam. Albo przeszedłeś pod scenę stać albo na piknik. Jak chciałeś w spokoju sobie oglądać to niestety miejsce pod sceną nie jest dla ciebie. Raczej dalej z tyłu albo na trybunach. Tak było zawsze na mocniejszych koncertach.
@Viarus_: Dlatego gardzę koncertami dużych kapel jak Iron Maiden czy Ramsztajn. Gdzie przychodzą janusze i niedzielni koncertowicze wielce zdziwieni że na metalowych koncertach się poguje czy robi crowd surfing...
Najlepsze są małe, klubowe koncerty gdzie przyjdą same brudasy którzy jak już zajmują miejsca pod sceną to wiedzą że na środku ma być wolne miejsce dla szalejących!!
Jak chciałeś stać jak widły w gnoju to mogłeś iść siedzieć z emerytami na trybunce
@Viarus_: odkąd spróbowałem trybun w Tauronie w Krakowie nigdy więcej płyty, a festiwale gdzie na jednej scenie masz rapsy, na drugiej jakiś indie rock, a na trzeciej pop to już w ogóle padaka. Bydło będzie jeszcze sapać, że im się pod samą sceną należy bo przyszedł się #!$%@? wyszaleć. Do wora.