Wpis z mikrobloga

@RafiRK: złamałeś rękę i zapieprzasz na SOR w niedzielę? Nie masz zamrażalnika albo mózgu? Weź se obłóż lodem i przyjdź w środę jak się trochę na oddziale rozluźni.
@pawolons: Jak żywisz się parówka z żabki to wystarczy. Jak chcesz kupić pierś z kurczaka, bo w tygodniu nie masz jak to okazuje się, że wszystko zamknięte ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo nie pamiętam kiedy ostatnio byłem w galerii handlowej po jakieś ciuchy czy po to żeby sobie najzwyczajniej w świecie pochodzić po sklepach więc znam ten bol. Dodatkowo wykonuje ten sam zawód co kolega więc jak
@rachuneksumienia: a wiesz, że czasem tak jest, że dowiadujesz się, że masz dyżur tego samego dnia, bo np. kolega zachorował?

ja potrafiłam się dowiedzieć o dyżurze, który zaczynał się o 15 dwie godziny wcześniej.
@Eustachiusz: jak większość januszów trzeba było zrobić w piątek zapas zakupów na cały tydzień :DDDD
Ja nawet mając czas nieraz zapomnę w sobotę kupić chleba i w niedzielę kombinuję co tu zeżreć :/ Wczoraj musiałem zamawiać pizzę :<
@Eustachiusz: Obczaj na google maps piekarnie z filtrem na otwarte teraz, np. w Waw jest sporo piekarni otwartych, ktore sa jednoczesnie cukiernia/kawiarnia i bez problemu kupisz swieze pieczywo.
Alternatywnie Żabka/Stacje benzynowe - w wiekszosci dopiekają na miejscu.
Każdy ma prawo czegoś zapomnieć i nie mieć w związku z tym problemów


@warrengda: Oczywiście. Lekarz może zapomnieć umiejętności podczas operacji, pilot samolotu - umiejętności pilotowania, inżynier - umiejętności projektowania mostów, dróżnik - zamknąć rogatki itd. itd. MONDRZE. ZERO KONSEKWENCJI DLA KAŻDEGO OD DZIŚ!