Wpis z mikrobloga

@rachuneksumienia: @trele12: @meldred: @RafiRK: Codzienne życie to nie ciągła wojna. Każdy ma prawo czegoś zapomnieć i nie mieć w związku z tym problemów, szczególnie że chodzi o coś tak powszechnego jak chleb, który jest dobrem niezbędnym do życia (w kontekście spożywki), więc dostęp do niego powinien być NIEOGRANICZONY dopóki technologia i ekonomia państwa na to pozwala, a nasza pozwala. Tylko sztuczne regulacje utrudniają nam dostęp do towarów i
@Eustachiusz: Sam pracuje na kolei pociągi jeżdzą nie tylko w niedzielę ale również w Święta Bożegonarodzenia, w Sylwestra czy 3 króli. Wybierając ten zawód wiedziałem że tak będę pracował i się cieszę jak mam w niektóre z tych dni służby bo są tzw świąteczne czyli lepiej płatne. Tak samo mieli kasjerzy idziesz do biedronki to wiesz żę Ci niedziela przypadnie ale będziesz mieć wolne w tygodniu dodatkowo lepiej płatne.
Niedziele niehandlowe
Niebadzlosiem - @Eustachiusz: Sam pracuje na kolei pociągi jeżdzą nie tylko w niedzie...
Dziękuję pan pis, że po powrocie z 24h dyżuru w szpitalu nie mogę sobie kupić chleba na śniadanie. Może jakaś ustawa, żebym też mógł spędzać niedziele z rodziną? Niedziele niechorujące?

#bekazpisu #bekazprawakow #niedzielahandlowa #zalesie
@Eustachiusz
Nie jestem za zakazem handlu w niedzielę ale serio dajesz argument taki że nie możesz kupić chleba po dyżurze? Albo masz dyżury niezapowiedziane albo jesteś tak nieogarnięty że nie umiesz sobie kupić chleba przed dyżurem. Spokojnie nie
@Eustachiusz: Dawniej jak nie było tyle marketów i tych piekarni w nich to też chleb w niedziele trudno było kupić i ja jakoś chociaż że mam 24 lata to jestem przyzwyczajony od dziecka że w niedziele raczej chleba czy bułki w mojej okolicy nie kupie nawet jeśli tych niedziel niehandlowych nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eustachiusz Niektórzy twierdzą, że można się przyzwyczaić, czekam aż będą #!$%@? mortadelę by doświadczyć ich przemiany wewnętrznej xD

A chleb kupisz w Żabce, dramatyzujesz akurat, te punkty pocztowe Żabka są ratunkiem xD
Niektórzy twierdzą, że można się przyzwyczaić, czekam aż będą #!$%@? mortadelę by doświadczyć ich przemiany wewnętrznej xD


@op_ser_vator: To robactwo juz #!$%@? mortadelę dla pieska i całe życie ją #!$%@?ło. To postkomunistyczne leżące przed ołtarzem i rządzące polską bydło nie ma zbyt wysublimowanych wyborców.