Wpis z mikrobloga

@WolfSky: No tego z obrazka na pewno za tyle nie kupisz... Spreżynówka Harsan 90 (599 zł) + montaż delta (50 zł) i jakaś tania luneta 3-9x40 Kandar lub jakaś inna o stałym powiększeniu, tu może ktoś inny podpowie bo w tym budżecie to się nie orientuję za bardzo
@WolfSky: 90 ma lepszy spust i SaS - absorbujący drgania. To jaka jest jego skuteczność to już inna sprawa, zdania na forach są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym brał 90 - sprawdzony model. Tak w ogóle to w tym budżecie to odpuściłbym w ogóle lunetę, bo za te 150 czy 200 zł to będzie takie sobie a wziął hatsana 90 vortex, czyli w wersji ze
@JackDaniels: Naciąga się ciężej. Bardziej lubi rozwalać tanie lunety. Bywa problematyczna przy zmianie ciśnienia i ewentualnym tuningu. Dla mnie jest ten ostatni aspekt najważniejszy i z tego powodu bym jej nie wziął. Ale jak ktoś nie ma zamiaru nic z karabinkiem robić i nie boi się trochę mięśniami popracować bo postrzela tylko przy grillu, to gaz może i być lepszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krak: a ok, tuning i tanie lunety to faktycznie przy gazówce problem, ale co kto lubi. Dla mnie osobiście luneta w wiatrówce z limitem to takie "wanna be sniper" i więcej frajdy daje mi strzelanie na tradycyjnych przyrządach, a już jak widzę czasem ludzi, co mają lunety i strzeleją z pozycji leżacej z podparciem na 50m to mnie śmiech ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JackDaniels: Zapraszam, zrób sprężyną z podpórki na 50m 10/10. Ba! 5/5 i stawiam single malta. Tarcza benchrest. Nawet dam Ci namiar w Twojej okolicy na ekipę która to sprawdzi i ew. wręczy łiskacza, to nie musisz podjeżdżać do mnie, będzie łatwiej dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Szybka flaszka.