Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować użytkownikowi @TestoDepot za popularyzowanie korzystania z tzw. "kukuryn". Oczywiście, to nie jest dla każdego. Jeżeli Disney wyprał Ci łeb i dalej wierzysz w mit tej jedynej, to po skorzystaniu z usług takiej szlachcianki będziesz chciał wiązać sobie tzw. "krawat" i możesz sobie odpuścić. I tak zrobiłeś już sobie krzywdę i nie ma co się dobijać bo nie ma już dla takich jak Ty nadziei.

Wybierasz sobie co chcesz i jaką chcesz. Chcesz anal to idziesz, GFE? Nie ma sprawy, a może trójkąt gdzie laski Cie tak dojadą, że wciągniesz dupą prześcieradło i przez tydzień Ci nie stanie? Oczywiście, proszę Pana - nie ma sprawy. Mamuśka z wielkim cyckiem starsza o 10 lat w dobrej formie? Jeszcze jak! Zero #!$%@? biegania z laskami z wywieszonym jęzorem, laskami z podwójnymi standardami które z chadem pójdą do łóżka od razu, a przeciętniakowi dadzą po miesiącu bo "nie chce by mnie uznał za łatwą" XDDDDD i "musi minąć trochę czasu, musimy się bliżej poznać, anon"

Opinie kobiet które gadają, że takie laski "brzydzą się swoimi klientami i nie ma prawdziwego pożądania" wsadźcie sobie w dupe. Wszyscy lubią seks, absolutnie WSZYSCY. Laski które na tym zarabiają lubią go jeszcze bardziej, często to nimfomanki a nie laski które tak zarabiają bo muszą. Są to też normalne kobiety z którymi... uwaga... da się porozmawiać. Z niektórymi ma się nawet kontakt na tzw. "siema co tam u Ciebie". Zdarzały się potem usługi "gratis" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak powiem mojej partnerce, że korzystałem? No nie powiem. XD Każdy ma swoje życiowe tajemnice a najdłuższe związki i tak są budowane na kłamstwie i manipulacji. Jak ktoś ma pytania na pw, bo z niektórych przygód nie chciałbym się tu spowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kawał dobrej roboty i tak trzymać @TestoDepot

#roksa #przegryw #zwiazki #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 8
@AusserKontrolle:
nie ma sensu kierować się opinią innych bo to jest pytanie czy lepiej jest pójść do restauracji czy przygotować w domu posiłek od zera

obie opcje do mnie przemawiają, ale nie da się ich mieszać co kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli ktoś nie potrzebuje długofalowych relacji to opcja divex jest dla niego, dla kogoś kto potrzebuje - nie