Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matryja: może zależy od regionu u mnie to przyjeżdżają z wioch okolicznych i robią rekonesans rano przed szkołami, a wieczorami przed knajpami i tak jeżdżą od jednej do drugiej. Widać po tablicach rej. i kolczyku w uchu skąd ci jegomoście pochodzą.
@matryja: ''#!$%@?'' Po słownictwie wnioskuje, że kolega sam mieszka na wiosce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz się oszukiwać, ale taka jest prawda i widać to doskonale chociażby bardzo często po numerach rejestracyjnych danego samochodu a zganianie wszystkiego na mitycznych sebixów których już właściwie od kilku dobrych lat nie ma na osiedlach jest po prostu śmieszne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bondo: mieszkam w Poznaniu także średnio trafiasz xd. Do tego patusy nie przerejestrowuja aut tylko jeżdżą z umową dlatego numery ci nic nie dają xd przejedź się na jakiś spot o zobacz kto tam siedzi to się zdziwisz że wsiokow nie ma wiem bo byłem
@Bondo: Teraz to już raczej zaczęli się przesiadać z e46 i e39 na e90 i e60 ewentualnie audi a4 b7 i a3 II generacji bo wiadomo przecież oni ''nie będą jeździć byle czym'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja taką wręcz bardzo mocną tendencję obserwowałem jakieś 3-4 lata temu tyle, że wtedy głównie tak e36 psuli e46 zaczynali i niektórzy zaczęli zamieniać e46 i e39 na e90 oraz
@Cztero0404 fakt, teraz głównie E90 łamane przez lepsze wersje E46. Zjawisko o tyle uciążliwe, że o ile parę lat temu w mieście brzęczały tuningowane pognite Civiki, później Audi A3 i Seaty Leony, tak aktualnie strzelające BMW biją rekordy irytowania. Wystarczy w letni wieczór otworzyć okno. Z daleka słychać ryk i strzały ścigających się rycerzy ortalionu. No może czasami jeszcze pierdzące Mercedesy A klasa AMG bananowców. :) Nie powiem, czasami sam lubię pojechać