Wpis z mikrobloga

Przecież na to każde tematyczne zero przypada na polskim YT parę kanałów, które biją na głowę to co teraz oglądamy XD

Stanowski myśli że wrzuci na swój kanał jakaś zbieraninę, każdy od swojego tematu i to nagle ma być monopol i jedyne słuszne medium XD

Każdy może mieć swoje zera wystarczy mieć dobrą zakładkę z subskrybcjami xD

Jak coś jest do wszystkiego to wiadomo do czego jest.

Albo zaczną wykorzysywać swój kapitał i robić na prawdę grube materiały pod kątem montażu i dobieranych gości, jakieś ekskluzywne rzeczy na które nikt sobie nie pozwoli przez brak kasy, albo przewrócą się na głupi ryj.

Ludzie mają w piździe ładne studia, w dobie , green screenów, przebitek i animacji to ma najmniejsze znaczenie.
Liczy się zeby to się ciekawie oglądało, a póki co dostaliśmy dziadowski wywiad i dwóch dziadów, wszystko w stylistyce wykładu na uczelnii.

#kanalzero
  • 24
@Clefairy: Zrobienie programu z ładną scenografią, z fajną oprawą audiowizualną kosztuje dużo pracy i pieniędzy. Tutaj wystarczy opłacić ludzi biorących w tym udział, mam tu też ma myśli ekipę techniczną.
@mam_spanko: Starczy spojrzeć co osiąga obecnie sukces w Internecie żeby zrozumieć że to nie ma szans wypalić. Ludzie chcą krótkich, skondensowanych treści, nagrywanych w prosty i przystępny sposób, a nie gadających głów z profesjonalnego studia.
Drugą sprawą jest to że ludzie też często wolą kanały które dostarczają im specyficzny content, a nie wszystkiego po trochu, nie ma żadnego dużego kanału który chciałby poruszać tak szerokie spektrum tematów i próbować to robić
@mam_spanko: 100% zgody. Może się coś zmieni, że te filmy będą wyglądały inaczej, będą jacyś goście czy coś, ale jak nie to serio... Jakie to studio ma znaczenie jak nic byśmy nie stracili gdyby to był podcast, a nie wideo, w którym nic nie ma. A skoro podcast, to można wybierać spośród dziesiątek kanałów innych twórców. Jak tak będzie to ta rewolucja mediów może się nie udać.
@mam_spanko Gwiazdowski na kanale didaskalia 200k wyświetleń, a w ks u stanowskiego ponad milion. Ludzie coś szukają tematycznie ale jak jest taki hub to jednak przyciąga dużo szerzej. Ostatnio w Interii gwiazdowski jakoś 40k zrobił a w kanale zero tyle to pewnie w godzinę wpadło.
@mam_spanko: ten komentarz się strasznie źle zestarzeli przez te parę godzin, bo wywiad wypadł naprawdę dobrze.
Tylko Stanowski w sumie słabo, przez większość czasu mogłoby go tam nie być, bo tylko przeszkadzał.
@mam_spanko: Kanał sportowy z 2 kołkami u steru pociągnął 4 lata z wynikiem 20 baniek / rok. Kurcze, dałbym "zero", nie wiem, więcej niż 2 dni? xD

Ogółem w 2 dni zrobią 3 mln wyświetleń... a eksperci na wykopie piszą, że "kończą się" xD
@mam_spanko: Mam takie samo wrażenie. Fakt, że jeszcze za długo nie działają ale jak to będzie taki sam poziom jak do tej pory to będą flaki z oklejem. A raczej będą. Na premierę spodziewałem się jakiegoś #!$%@?ęcia, jakiejś nowej Natalii Janoszek a tu zwykłe pierdy i paplanina na kilka godzin. Wywiad z prezydentem też kiepski i nudny.
Chłop odszedł z KS bo go robili na kase a teraz sam uprawia podobny
: Jedyne co będzie wyróżniało ten kanał, to udział Generała Andrzejczaka i Dębskiego. Reszta osób albo ma już swoje kanały na yt lub prowadzi podobną działalność, albo jest niesamowicie nudna więc ich kontent ma już swoje znacznie lepsze odpowiedniki. Dosłownie, gdyby nie ta dwójka, to nie widziałbym nic ciekawego na tym kanale.


@marian-stefan: PRzeciez Ci WOW goście złuzą tylko wypromowaniu kanału a potem będzie klepanina bełkotu pod sebków pijących Tyskie czy