Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Zapaczony: kupowanie używanych opon to już w ogóle jest pomyłka moim zdaniem XD ale generalnie jeśli bieżnik jest ok i same mają niecałe 10 lat to jeszcze się powinny nadawać do użytku jako tako
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zapaczony: odpusc. Jak maja tyle bieznika w tym wieku to wiecej leżały jak jeździły. Jak były zle przechowywane to moze sie okazać, że trzeba ją bedzie hantlami wyważać...
  • Odpowiedz
@Zapaczony: ja z reguły w podobnym wieku wywalam opony na śmietnik, bo już odczuwam dużo gorsze trzymanie się drogi, nawet jeśli mają jeszcze dużo bieżnika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dosiu: @modzelem: @no_proof: @WirtualView: @aksal89: dzięki wielkie, namówiliście na nówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@piwakk: z kasą akurat nie mam problemu ale wczoraj dostałem dosyć spory mandat w Danii (3500 koron) i tak mi wpadł pomysł do głowy, że może by trochę ograniczyć wydatki przez najbliższe tygodnie. I pomyślałem, że po co mi nowe opony, skoro po nowym roku i tak będę
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Chcesz w 2022r kupowac opony z 2015? po co? przecież to już nie ma właściwości i będzie musiał kupić drugie od razu. szkoda pieniędzy. Chyba że to do przyczepki czy coś.
Jak używki to filtr rocznikowy na allegro max 3 lata do tyłu czyli od 2019r i takie można brać.
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: jeździłeś kiedyś na nalewkach? Ja tak.. po 2 tygodniach od założenia się ich pozbyłem.
Nigdy nie spotkałem się z tak niebezpieczną i absurdalną oponą.. chiński wielosezon z 1mm bieżnika będzie bezpieczniejszy i nie żartuje.
  • Odpowiedz
@aksal89 Ja też już od bardzo dawna nie kupuję używek, kiedyś się zdarzyło i było OK. Z drugiej strony jak się kupuje gruza to też są tam używki i często jest decyzja że się jeszcze pojeździ jak są dobre :) Ja właśnie w tamtym tygodniu wywaliłem takie kupione z autem opony z 2014 roku, były jeszcze względnie dobre, nawet sporo na nich jeździłem ale jednak nowe to nowe.
  • Odpowiedz
@vertical: no ok, jak przetestujesz i okażą się być ok, to spoko, ale OPowi raczej nie pozwolą na przymiarkę i przetestowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakoś ze 2 lata temu #!$%@?łem ojcu zimówki z 2007 roku - w czasie jazdy nawet nie odczułem, że coś jest nie tak, dopiero jak zajechałem pod kompresor, żeby sprawdzić ciśnienie, zobaczyłem, jakie są spękane ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz