Wpis z mikrobloga

Często laski na instagramie, które mam w obserwowanych wstawiają na story żarcie pokroju pic rel. I inne nieznane. I ja sie zastanawiam co to do uja jest? Jakieś fioletowe krzaki. Zielone nie wiadomo co. Ja od urodzenia w domu znam tylko ziemniaki, koperek, buraczki i mielone czy schabowe i inne podobne mieso. Z zup to tylko rosół i pomidorówkę jem ciągle. Z kuchni obcej to wiadomo pizza, spaghetti itp. Ale to na zdjęciu? Co to jest? Niby tylko 23 lata, a się czuję już jak boomer.
#jedzenie #gotujzwykopem #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski
Felixu - Często laski na instagramie, które mam w obserwowanych wstawiają na story ża...

źródło: comment_1658486434xaSzTFjCEFwNcPBpSRiDEl.jpg

Pobierz
  • 32
a srodziemnomorska to nie Wlochy przypadkiem? Italiani to makarony jedzą


@Felixu: No tak nie do końca. basen morza śródziemnego jest dużo dużo większy. Wbijaj na yt, wpisuj "robert makłowicz" i odpalaj maraton.
@Felixu: jest tyle zajebistego jedzenia, tyle super smaków, szkoda życia na jedzenie tylko polskiej kuchni (ktora nie jest zła, ale jest ciężka i nudna). To zwykłe kiełki na jakimś makaronie tagliatelle z krewetkami. Zacznij od prostych rzeczy - kup sobie pan mango, zrób zupę cebulową z przepisu julii child, zjedz dobrego śledzia, zrób głupią shakshukę.