Wpis z mikrobloga

Bo jak młody, zadbany i z modną fryzurą to na pewno jest inteligentny


@ToKontoNieIstnieje: właśnie tak. I też normalniejszy. Nie są to niewzruszone zasady, ale przyznasz chyba, że większe szanse są, że taki ziomek nie zniszczy ci mieszkania, niż Seba magazynier z Karyną, przyszłą madką. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przypadkowy: Nie, nie przyznam. Widziałem w swoim życiu naprawdę wiele mieszkań i te zamieszkane przez "młodych modnych ludzi" wcale nie były ostoją spokoju i porządku.
A łączenie modnego wyglądu z inteligencją to jest tak absurdalne, że aż śmieszne
  • Odpowiedz
A łączenie modnego wyglądu z inteligencją to jest tak absurdalne, że aż śmieszne


@ToKontoNieIstnieje: sam pierwszy to zrobiłeś, wczytaj się uważnie.


Powtarzam ostatni raz: nie jest to żelazna reguła, ale szybciej wynajmę mieszkanie (albo chociaż umówię się na rozmowę) takiej parze niż Sebie z Karyną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kefaveli: niedawno byłem na imprezie i była tam grupa 7 osób takich oskarków. Każdy z nich ta sama fryzura, wyglądali jak bracia xD
  • Odpowiedz
@Serendipity_: Lol, witamy w dorosłym świecie gdzie niemal każda transakcja opiera się na kontakcie międzyludzkim a nie autystycznym pisaniu na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym nie chciał takich znajomych bo śmierdzą mi jak oskariat na kilometr, ale szukają mieszkania czyli właściciel musi im zaufać, że są poważnymi ludźmi mimo młodego wieku.

Co mam na myśli? Że jak dostaniesz para 25 lat szuka mieszkania to nie
  • Odpowiedz