Wpis z mikrobloga

@Serendipity_:
rozumiem, że skoro ta laska deklaruje się, że nie chce mieć bachora w przyszłości to jako ewentualny właściciel mieszkania, które mogę wynająć tej juleczce i oskarkowi, mogę poprosić laskę o składanie mi co miesiąc wyników badań na ciążę i/lub deklaracji, że zażywa środki antykoncepcyjne? Bo taka usta deklaracja, że nie chce zaciążyć jest gówno warta, zwłaszcza że widać po nich, że drzemie w nich spora chuć i żądza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serendipity_: ja jak bym szukał najemcy jednak robi różnicę komu bym wynajął, a wyglądają na niesprawiających problemu i nie mających problemu z zapłaceniem czynszu
  • Odpowiedz
@Serendipity_: no niestety, taka głupia moda wśród młodych. Polecam popatrzeć jak to wygląda na grupkach społecznościowych

* grupka o fastfoodzie - fota czyjejś mordy na pierwszym planie, na drugim, nieostre i za ciemne, jedzenie
* grupka o chłopkach z baraków - masa zdjęć jaki to ktoś jest Julian bo założył czarną koszulkę i trzyma szklankę
* grupka mikoli - podobnie jak z fastfoodami, na pierwszym planie morda, na drugim pociąg
*
  • Odpowiedz
@Serendipity_: Nie wiedziałem ze to jest dziwne, w Berlinie na grupkach wszyscy dają swój życiorys, najczęściej ze zdjęciami, jak jest gówno a nie rynek mieszkaniowy to trzeba sobą zainteresować landlordów niestety
  • Odpowiedz