Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Furka za 25k, około 110k oszczędności, dom rodziców (około 200m2 powierzchni użytkowej) z ogrodem przepisany na mnie + fragment drugiej działki budowlanej obok, 4,5k-6k netto zarobki zależności od miesiąca. Praca biurowa. Zero kredytu. Brak dziewczyny. 27lvl. Przegryw, normik czy oskarek?
#pracbaza #przegryw #wygryw #oskarek #oskarki #zarobki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dec02018738dc491760f43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 16
OP: @spiegelglas: Dom świeżo po grubszym remoncie. Z poważniejszych napraw to została jeszcze naprawa ocieplenia na poddaszu bo kuny #!$%@?ły.
Pierwsza praca w życiu. Dążę do tych 8k netto, byłoby spoko. Myślę, że w moim przypadku spokojnie do ogarnięcia. Chociaż patrząc na naszą kochaną inflacje to zaraz trzeba bęzie zarabiać słynne 15k netto xD
Dzieci nie chcę. Gdyby trafiła się baba która nie chce dzieci to spoko, ale takich to
@AnonimoweMirkoWyznania zależy jak na to patrzeć. Moim zdaniem normik/lekki wygryw. Pod względem finansów jesteś w jakichś top 10% w tym wieku. Masz relatywnie duży (jak na p0laka) majątek, zero zobowiązań. Dupami się nie przejmuj, co najwyżej jakieś fwb ogarnij. Małżeństwo czy dzieci w dzisiejszych czasach to największy przegryw jaki może być. Idź w hobby i robienie większego hajsu.