Wpis z mikrobloga

Po zakończonym przesłuchaniu potężnego warmianina i po lajcie z trasy można chyba już podsumować pewne rzeczy bo wszyscy na to czekaliśmy.

Barney biadolił że zrobił 1500km na marne i jeszcze Krzysiek zeznawał m. In. Przeciwko niemu, natomiast zrobił lajta który przejdzie do historii a jego ojcowski pocisk po tych dwóch matołach to czyste złoto, jeszcze zbiegło się wszystko z akcją zaręczyn Majorka, po prostu poezja.

Wizerunkowo największym przegranym został Olgierdano, knur najpierw zeznawał przeciwko niemu, co Olgierd skwitował że wrócił z tarczą, było to już totalnym odklejeniem od realiów tego co się stało, a później dodatkowo konon po nim pojechał że przychodził codziennie do niego pod bramkę i namawiał do zeznań na sradka.

Oczywiście jeśli ktoś myślał że sytuacja zakończy się inaczej, to musi kompletnie nie znać szkolnej i konina.
Nie wiem jakie fikołki będzie teraz robił kingu żeby wybronić Olgierdano, coś wymyśli jak zawsze

#kononowicz
  • 15
@Mrbimbek: Olgierdano nie może być przegrywem. Nawet gdyby przegrał sprawę ze Sławkiem to napisze że i tak wygrał bo napsuł Rudemu nerwów. Miał być prokurator, potem okazało się że nie będzie to zaczął mówić że chodziło mu o prokuratora z zawiadomienia z MOPRu. Co by się nie działo to zawsze wychodzi na jego a zaślepieni widzowie mu przyklaskują. Ot taka typowa bańka informacyjna z narcyzem w samym jej środku
@Mrbimbek: czyli calosc wstepu byla tylko po to by wysmiac olgierdano?! W zyciu sie raz przegrywa raz wygrywa, moim zdaniem najwiekszym przegrywem jest suawek ze nie mial cywilnej odwagi stanac twarza w twarz z tym calym cyrkiem ktory zrobil, wyslal zonke w towarzysttwie dwoch uzbrojonych goryli a sam z nerwow polozyl sie do szpitala, z ktorego jakze aktywnie komentowal na czacie podczas lajta pawla w strone do bielska i serduszkowal wpisy
@eluniaa: Sławek wizerunkowo już nie mógł stracić bo każdy go nienawidzi do szpiku kości. Akcja ze szpitalem była typowa dla niego i nawet mnie to jakoś nie zdziwiło gdy się o tym dowiedziałem. Najsłabsze w tym wszystkim jest to że Mariola ma tego serdecznie dosyć a on faktycznie ją w to wpakował.
Akcja strusia była gruba ale nie pobije wyjazdu do Niemiec gdzie na lajtach zarabiał jakieś grosze i co chwilę
@Mrbimbek: Olgierdano jak zwykle dużo gada i mało z tego wynika, a wczorajsza sprawa to jego kompromitacja. Dałem sobie z nim spokój po akcji, gdzie zbierał kase na cel, z którego się nie wywiązał, a później strzelał fochy i wyzywał widzów, którzy mu to wytykali xD
@NPCno123123: chciałam poprawić swoją wypowiedź, największym przegrywam wczorajszego lajta był ten facet na rowerze z dziećmi co przyjechał robić zdjęcia chatki drewnianej, i został pogoniony przez grubasa. I dziękuję za tą wypowiedź.
@eluniaa: ja mówię ogólnie o ostatniej sytuacji związanej ze sprawą w sądzie i tym kto na tym najbardziej stracił wizerunkowo dla przeciętnych widzów uniwersum. Nie mówię o psychofanach bo oni i tak będą Olgierda kochać mimo wszystko. Przegranym lajta to chyba był major, nie dość że go dupa zrobiła w wuja to jeszcze ojciec go tak pojechał że ja bym chyba tydzień głowę w reklamówce trzymał żeby odpocząć jakoś od tego
@Mrbimbek: Tak, zeznania Knura dla sądu są niesamowicie wiarygodne i mają tyle związku ze sprawą, że aż aż. Największym przegrywem jest Sławeczek:
- musi chronić się za plecami kobiety
- nawet Barnej jest lepszym redaktorem niż Ekipa Mlecznego Golema
@marian-nitroszczur: gdyby bylo tak jak marzysz yy tzn myslisz to slawek by wygral na pierwszej rozprawie jak to zwykle bywa na sprawach o stalking, trafil na ciezkiego przeciwnika i strzelil sobie w stope, narazajac na stres zonke (ona wszystkim doskonale zza plecow operuje, przytloczona szkolna?! Szybko ja postawily na nogi pieniadze), narazil na posmiewisko siebie to pal licho ale cala rodzine. Olgierdano to jest mocny zawodnik, i zadna papuga czy goryle