Wpis z mikrobloga

DLACZEGO PSY ŻYJĄ KRÓCEJ NIŻ LUDZIE ?

Oto zaskakująca odpowiedź 6-letniego dziecka

Moj znajomy weterynarz opowiedział mi jedną historię.

"..wezwano mnie do zbadania dziesięcioletniego wilczura imieniem Astro..."

Zbadałem psa i stwierdziłem, że umiera na raka. Powiedziałem rodzinie, że nie możemy nic zrobić dla niego i zaproponowałem wykonanie procedury eutanazji starego psa w ich domu.

Podczas przygotowań właściciele psa powiedzieli mi, że pomyśleli, że ich sześcioletni syn będzie obecny przy odejściu psa.

Następnego dnia poczułem znajomy ucisk w gardle, gdy rodzina Astro otoczyła go. Chłopczyk wydawał się tak spokojny, głaszcząc starego psa po raz ostatni, że zastanawiałem się, czy rozumiał, co się dzieje.
W ciągu kilku minut Astro spokojnie zasnął

Mały chłopiec wydawał się być spokojny. Po śmierci Astro przez chwilę siedzieliśmy razem, zastanawiając się głośno nad smutnym faktem, że życie psów jest krótsze niż ludzkie.
Chłopczyk, który słuchał cicho, powiedział: „Wiem dlaczego”.

Wszyscy zaskoczeni spojrzeliśmy do niego.
Powiedział:

„Ludzie rodzą się po to, by nauczyć się prowadzić dobre życie - na przykład kochać i być miłym, prawda?” Sześciolatek kontynuował, „Cóż, psy ściagają cię z ulicy, oskarżają o zbrodnie, popychają cię pod ścianę, obszukują kurtkę, spodnie. Słuchasz ich uważnie, wysł#!$%@? te plugastwa, kazdy taki pies to #!$%@? pederasta. #!$%@? w mundurze to nasz największy wróg, nienawidzę ich jak mogę i pluje im w mordę. Jak siedzieć to #!$%@? za cos konkretnego, sprzątnąłeś psa nie #!$%@? się kolego. przyjeżdżają #!$%@?, menty, #!$%@? suki, śmiecie, psy, #!$%@? kupy gowna wygarnąć do nich z gana, to moje marzenie #!$%@? konsekwencje, areszty i wiezienie

#pasta #postpastyzm #heheszki
  • 2