Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zmasowanyatak: Ta albo - hejter, przecież każdym może robić co chce i powinieneś to uszanować. Co w takim razie z uszanowaniem mojego zdania na ten temat ? :D Faceci w większości chcą zaruchać albo popatrzeć i broniąc takowego, uzyskać jedno bądź drugie - spermige a laski które mają parcie na szkło, uzyskać przyzwolenie na najłatwiejszy sposób na uzyskanie atencji. Cytując klasyka: jak nie masz talentu, możesz pokazać cycki :D
  • Odpowiedz
zarówno facet chodzący bez koszulki w miejscach publicznych, jak i laska chodząca bez spodni w miejscach publicznych to cringe. Już nie wspominając o attention whore.


@Purple: Mordo to jest jeden z największych festiwali na świecie, jaki jest "dopuszczalny" outfit według ciebie?
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Czy to, że jest to jeden z NAJWIĘKSZYCH festiwalów na świecie, determinuje cokolwiek ? Może rozluźnia pewne kwestie ? Albo je zaostrza ? Nic to nie zmienia ziomus. Jak ktoś chce atencji pokazując dupsko, to chce atencji.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: ale przepraszam bardzo, dlaczego miałbyś zwracać uwagę? XD Za kogo ty się uważasz pajacu
śmiech mnie łapie na wyobrażenie jakiegoś przegrywa który ZWRACA MI UWAGĘ dotycząca mojego stroju XD
zwrócić to ja mu mogę ale zawartość żołądka na twarz lol
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: uspokój się człowieku xD nie moja wina że zrozumiałeś to jak chciałeś. Zwracać uwagę można nie tylko werbalnie. Zwracać uwagę można nie tylko bezpośrednio. Gdybym ja chodził po festiwalu z gołą dupą to też ludzie zwracali by na to uwagę.

A teraz weź głęboki oddech, usiądź i odsapnij.
  • Odpowiedz
GDZIE TE FOTY TYŁECZKÓW DUPECZEK PIERDZIAW PUPECZEK MIĘSKA ANALNEGO BONCZJASKIŃ ANIELSKICH ODBYTÓW CZEKOLADOWYCH GRUSZECZEK
  • Odpowiedz