Wpis z mikrobloga

Siemano. Mógłby ktoś polecić jakaś #szosa do 7k z ewentualną perspektywą wymiany kół w przyszłym roku? Szukać w tym budżecie jeszcze po decathlonach/rometach czy już tych wyższych marek? Bardzo mi na czasie nie zależy, ale fajnie by było w tym roku go jeszcze zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower
  • 13
A i nie zależy mi na możliwości wciskania szerszych opon i robieniu gravela. Gravela już mam, ale trochę się znudził, szukam czegoś typowo sportowego, bez kompromisów
@Sigmanus: I tak będą robić koła na QR, a po kilku latach już lepiej zmienić rower. Jest Kross Vento 5.0 za 7k, aluminium, ale na tarczach. IMO Romet i Kross są lepsze niż obecny Van Rysel EDR. Ja w bazowej szosie wolałbym carbon niż tarcze, jeśli na tarczach, szukałbym gravela żeby mieć 2 komplety kół, na szosę i teren.
@Sigmanus: Trudno powiedzieć, jeśli wszystko jest ok to czemu nie. Generacyjnie Ultegra 6800 nie jest bardzo stara, więc nie będzie problemu z serwisem czy wymianą. Ridley czy Wilier to topowe marki, chociaż ja np. nie chciałbym roweru z zewnętrznym prowadzeniem linek.