Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Ok. Pracowałem 9 godzin i zarobiłem około 100 zł co na pierwszy dzień nie jest źłe. Plus nażarłem się borówki - ból brzucha i pierdzenie gratis, ale nic mi nie jest, nie cierpię. kontaktów społecznych w jeden dzień w więcej niż przez ostatnie pół roku. Właścicielka jest przemiła, zbierałem z jedna grubsza panią a później z chuda. Ale obie ok 40 lat. Były połpogaduszki z młodszą laskami ale młode nie umieją w dialogi. Np jedna trafiła na mrowisko to hehe powiedziałem, że nogę jej zjedzą i do domu bez nogi wróci i taka to robota będzie. Byłem też w odosobnieniu z Ukrainka - fajnie zobaczyć nie polacką twarz, z buźki bardzo ładna, taka płodna. Fajna muzykę puszczała nie to co te polki z gownorapami. Pojechalem na jeziorko gdzie byłem umówiony z laską:

https://www.wykop.pl/wpis/66891449/odnosnie-tego-wpisu-https-www-wykop-pl-wpis-667875/

Mijalem ja jak szła z córką po mieście. Bo byliśmy umówieni na rano na gębę bez wymiany telefonów. Ale wybrałem zbiór borówki - wystawiłem polke chociaż chęci miałem dobre żeby się spotkać.

Poływalem w jeziorze. Zrobiłem zakupy w Biedronce. I wychodzę - myślę zajaram. Mecze zapalniczke za Chiny nie chciała odpalić. A obok stała kobieta z matką i jarały. Kobieta ofc napierdała na męża że nie ma na nic czasu (w aucie dzieci). Proszę o zapalniczke a ta już gotowa bo widziała że nie chce odpalić. No i próbuje hehe nie wychodzi. Heheszki "może ja nie umiem" xd. Udało się. Później jak stara poszła do auta to ta kobieta życzyła mi miłego dnia. Coś tam było w tym flirciarskiego bo zaczekała aż matka pójdzie. Ech p0lki, vhady to muszą mieć młucenie takich mężatek na codzień.

Ok. Kończę. Muszę odpoczywać bo gnaty jutro pewnie zabolo. Narazicho.

Fot: moje borówki te akurat są drobniejsze. Później miałem naprawdę giganty. A w komentarzu kawałek poletka.

Tag #bluewebzbiera .

#praca #pracbaza #pracujzwykopem #rolnictwo #sadownictwo #wies #przegryw #bezrobocie #p0lki #grazyna #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Blueweb - Ok. Pracowałem 9 godzin i zarobiłem około 100 zł co na pierwszy dzień nie j...
źródło: comment_1659459616KmnrxYr9WmFN9wQp9UZFgP.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
9 godzin i 100zł? Nie dziwię się, że mają problemy w znalezieniu ludzi.


@mexxl: przeciez to jest typowa praca na akord, a nie na dniowki czy etat czy roboczo godziny

@nairoht:

Tak. Jak ktoś ma lata wprawy to sobie 250zl zarobi. A jak ktoś tyra 12 godzin to i 300. Ale to Grażyny 40+ mają taki talent.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blueweb Ile takich skrzynek uzbierałeś? Mój tata ma plantacje wkec jestem zainteresowany tematem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@bulbulator90: ja nazbierałem 8 skrzynek wypełnionych tackami. Nie wiem sami ile tych tacek w skrzynce - chyba 20. Owoc w takiej pełnej skrzynce waży około 4 kg. Płacą w tym roku 3,50 zł za kilogram. No ja jak już pisałem jestem zielony w zbieraniu. Dostałem też na początku słaby rządek.