Wpis z mikrobloga

W skyrima do tej pory gram, a ma 11 lat i nie był robiony przez polskie studio :p


@fan_comy: ale skyrim to straszna sraka XD tu nawet nie ma co porównywać do wiedźmina czy to drugiej czy trzeciej części. Nawet pierwsza część wiedźmina jest lepsza niż skyrim.
@vulcanitu: ogólnikowo w skyrim postacie są kompletnie bezpłciowe nie mają żadnego charakteru dialogi są denne a sam wątek główny to chodzenie po tych grobowcach i bicie trupów. A wisienką na torcie jest to że główny bohater nic nie mówi co jeszcze bardziej daje wrażenie tego jaki jest bezpłciowy i nie idzie się z nim w żaden sposób utożsamiać. Skyrim to dobra gra żeby raz przejść i nie wrócić. Jedyne co ma
@T0pi5 system walki? Drzewko rozwoju? New game+ balans względem poziomu postaci i potworów?
Racja te fragmenty szału nie robiły ale:
Muzyka, grafika, fabula, easter eggi
Subiektywna topka ()
@Buniu: Ja cały czas nie mogę zrozumieć co ludzie mają do tej walki? Grałem w dużo gier gdzie walczy się mieczem i walka w Wiedźminie 3 jest wg mnie super, unii, kontry, używanie znaków i petard daje sporą frajdę. Czego chcieć więcej od takiej walki?