Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakby tu zacząć...
Wydaje mi się, że nie umiem w #seks co sprawia, że odczuwam lekki strach przed poznaniem bliżej faceta, na którym mi zależy. Miałam 2 partnerów seksualnych, lecz z pierwszym jakoś dużo tego nie było, bo był to związek na odległość. Z drugim natomiast o wiele lepiej czułam się pod względem psychicznym, ale mniej mnie kręcił.
Jestem otwarta na różności, eksperymenty, których nie udało mi się zrealizować. Seks oralny, handjob i pieszczoty innych wrażliwych stref raczej wychodzą mi dobrze - partnerzy byli zawsze zachwyceni.
Pozycji nie wypróbowałam dużo i nie wiem czy poruszałam się ok, czy nie... bo jakiejś dużej przyjemności mi nie sprawiały. Bardzo możliwe z faktu niedopasowania fizycznego.
Palcówką nie zawsze daje mi przyjemność - trzeba się nieźle napocić i czasem nie wiem o czym myśleć, aby bardziej się podniecić co mogłoby mi przyspieszyć orgazm.
Seks oralny - mam "traumę" po moim pierwszym, gdzie mnie strasznie to bolało i nie umiem się przełamać.

Lubię bliskość z partnerem. Dawanie mu przyjemności itd. Niestety zabawa u mnie kończy się na opadnięciu podniecenia przy pieszczeniu "tego miejsca" I w efekcie niewiele mam z tego przyjemności.

#seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ecb67acd8e77c268b63a74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 54
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy zarzutka czy nie, ale na wszelki wypadek odpowiem.
Kobiety bardzo często mają problemy z seksem. Dla was odczuwanie przyjemności jest dużo trudniejsze niż dla facetów. W większości przypadków jest to związane z tym, że nie znają swojego ciała. Nie nauczyły się czerpać przyjemności w konfiguracji solo i przez to jest problem przy dołożeniu partnera (nie jest to w żaden sposób dziwne; masturbacja często jest traktowana jako zło
@AnonimoweMirkoWyznania: Nauczenie się swojego ciała to pierwszy krok. Drugi krok to nauczenie się rozmawiać z partnerem co podoba się tobie, jemu, czy jeden dotyk jest ciekawszy niż drugi, czy boi się tego czy tamto ciekawi. Ludzie w Polsce przez wychowanie w "seks to zło" mają z tym ogromny problem co prowadzi do frustracji i obaw jak twoja. Dużo ciekawiej jest jak naprowadzisz partnera czy palcówka ma być tylko o łechtaczkę, czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Łap receptę na dobry seks:
1. Komfort psychiczny i dobry partner
Jeżeli partner cię nie podnieca i nie zapewnia ci komfortu psychicznego to z dobrym seksem będzie ciężko. Musisz wiedzieć, ze mu się podobasz i ze on podoba się tobie. Dobrze jeżeli w ramach gry wstępnej to komunikuje komplementując twoje ciało/urodę
2. Kobiety odczuwają przyjemność z penetracji ale tak orgazmu nie osiągną. Wy osiągacie orgazm przez stymulację łechtaczki, co jest
@Gamtaro2: @Bubele: dałem wam po plusie, bo rady spoko, ale z tą godziną to chyba OPce chcesz narobić jakichś dziwnych nierealnych oczekiwań xD godzina dymania to kardio rzędu przebiegnięcia półmaratonu albo przynajmniej 10km, kto ci tyle wytrzyma fizycznie, nie mówię nawet o samym dojściu, 99% chłopów zmięknie fujara po połowie takiego czegoś jak nie mniej własnie przez samo zmęczenie xD

przeciętny seks wg jakichs badan z dupy ktore kiedys czytalem