Wpis z mikrobloga

@Blomex: Długo długo, ale tak jak pisałem. Zaczynałem jako student bez żadnych umiejętności, potem dopiero uczyłem się analizy biznesowej, zarządzania projektami, zostałem szefem projektu, potem programu, potem dostałem zespół projektowy, dopiero teraz zespół ludzi bezpośrednio pode mną. Co jakiś czas coś dorzucali chodziłem taki na wpół niezadowolony i minęło 10 lat. Gdybym był programistą to pewnie bym to zrobił dużo szybciej ale nie jestem.
@orzeszkiziemne: jesli to Warszawskie IT to uwazam ze jestes troche niedoszacowany przez pracodawce. Znam widelki w Credit Suisse i Senior Project Manager ma tam obecnie 20-21k brutto na wejscie('na levelu AVP). Oczywiscie wiem ze stanowiska PO i PM sie roznia ale z tego co piszesz o swoim doswiadczeniu to rowniez moglbys byc PMem. Tak pisze tylko informacyjnie ze pole do negocjacji jest :).
@orzeszkiziemne: a wystarcza Ci pieniędzy czy martwisz się w trakcie miesiąca czy wystarczy na jakiś zakup? Jak wystarcza i praca Cię nie stresuje i nie zajmuje za dużo czasu (w Twoim odczuciu) to wszystko git.

Czy da się zarabiać więcej pieniędzy szybciej? No da się. Czy warto się tak katować (bo nauka wymaga ogromnej dyscypliny)? To musisz sobie sam odpowiedzieć.

Gratulacje wyniku, też mnie zawsze cieszy odhaczenie takiego achievementu (