Wpis z mikrobloga

ja przypomnę, że sapkowski też czuwał nad wiedźminem, a martin nad ostatnim sezonem Gry o tron? I coś to zmieniło lub ma udowadniać?


@tomeczek: Tu mamy dobrą adaptację, a tamta jest jechana przez wszystkich (a przynajmniej s2).

Dobry dowód XDD lewacki oszołom jednak zawsze nim będzie więc nie widze sensu sie produkować


Ale ja nie jestem lewakiem xD W sumie nawet nigdy nie byłem.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: cóż, lubię jak jest coś zrobione rzetelnie i lubię jak się przywiązuje uwage do detali, a tym bardziej jeśli chodzi o coś tak bogatego i jedynego w swoim rodzaju jak Sandman i nie nikt mi nie wyprał głowy. Powiem Ci więcej Sandmana przeczytałem pierwszy raz w wieku 15 lat, a było to 17 lat temu i w tomie bodajże zabawa w Ciebie jest taka postać która jest transem, która jest
  • Odpowiedz
Powiem Ci że szkoda mi z Tobą gadać ewidentnie nie czujesz vibe'u.


@ZlotySiekacz: Ale mi się po prostu podoba taka adaptacja. To jest rzecz, którą mozna było kompletnie spieprzyć, a tu wszystko gra.
  • Odpowiedz
Jeśli nie są, to również nie mają prawa - a przynajmniej nie z uwagi na kolor skóry, czy orientację. Patrz na przykład case The Boys - serial, pomimo tego, że został ugrzeczniony, a niektórym postaciom zmieniono plec, jest zwyczajnie LEPSZY, niż komiks. Komiks to po prostu coś, co stara się być maksymalnie edgy, a serial to porządna rozrywka.


@ziumbalapl: Ależ mają.
A serial byłby jeszcze lepszy gdyby zachowali płcie i nie
  • Odpowiedz
A serial byłby jeszcze lepszy gdyby zachowali płcie i nie ugrzeczniali.


@Sharlene: Przecież jest zajebisty taki jaki jest (to dosłownie jeden z najlepszych seriali kiedykolwiek), więc po co zmieniać dla Twojego widzimisię? To co piszesz udowadnia, że po prostu jesteś rasistą - coś jest bardzo udane i lubiane, uważane za lepsze, niż oryginał, a Ty chcesz mimo wszystko NA SIŁĘ wyrzucać postaci, które się sprawdziły. Kończę to, bo się robi żałosne
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: zdecydowanie Netflixowi udało się odwrócic uwagę od czarnej śmierci. Tyle gejostwa ile tam wrzucili to już groteska i czlowiek hetero zaczyna się zastanawiać w jaki sposób udało się zaludnić ziemię i co z nim jest nie tak.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Bo jest dużo gejostwa wrzuconego dla samego wrzucenia dużej ilości gejostwa. To nie sugestia to fakt. Co nie zmienia tego, że sama historia dalej leci i nic w niej to gejostwo nie zmienia (co tylko bardziej uwydatnia fakt, że jest tam wrzucone dla samego wrzucenia dużej ilości gejostwa).
Ciepło tam chociaż w tej twojej oblężonej twierdzy?
  • Odpowiedz
Co nie zmienia tego, że sama historia dalej leci i nic w niej to gejostwo nie zmienia


@jbc_wszystko: No to po co o tym piszesz? Jak jest mnóstwo hetero postaci, to też za każdym razem musisz to podkreślać? xD
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Może żyjesz w Netflixowym świecie, ale w rzeczywistości hetero jest tak z 90%. I w sumie patrząc na to, że jestem świeżo po 7 odcinku to w całym serialu na razie nie było żadnej sceny uczuć typu całowanie się czy nawet przytulanie się między parami hetero (których na razie naliczyłem... 2 w piątym odcinku para z baru i jedna babka, której utopił się chłopak w odcinku 6), za to między
  • Odpowiedz
Może żyjesz w Netflixowym świecie, ale w rzeczywistości hetero jest tak z 90%


@jbc_wszystko: Co? Mówimy o serialach, gdzie proporcje nie mają najmniejszego znaczenia - lepiej więc dodać reprezentacje mniejszosci, niz tego nie robic - jest to zwyczajnie korzystne spolecznie i biznesowo.

I w sumie patrząc na to, że jestem świeżo po 7 odcinku to w całym serialu na razie nie było żadnej sceny uczuć typu całowanie się czy nawet przytulanie
  • Odpowiedz