Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anaphamali: no to moja żona jest ewenementem. Do 4 miesiąca tyle było, że na handel można bylo dać, a potem w ciągu tygodnia prawie nic pomimo tego, że młody chciał tyle samo. Przestał się najadać i wtedy wyjechało modyfikowane, a pierś odstawiona.
  • Odpowiedz
@peradon: Znasz takie przypadki z literaury medycznej, z badań? Z wlasnego doświadczenia jako doradca laktacyjny? Czy z tego, że matka babki ciotki koleżanka, kuzynka, bratowa i stryjenka tak mówiły? Serio wokół karmienia piersią jest tyle mitów, dezinformacji i 'dobrych rad', które podkopują dobre karmienie że szok. Każdy doradza, a guzik się zna. Nawet większość pediatrów i położnych powiela durne mity rodem z lat 80. Polecam blog hafija.matka.karmiąca kopalnia aktualnej wiedzy o
  • Odpowiedz
ileż ona mleka musiała produkować, aby dorosłego chłopa bez utraty wagi utrzymać


@Rad-X: skoro musiał kraść chleb, za co groziła śmierć, to zapewne za dużo tej wagi już nie miał wcześniej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Aerwin: myślę że w dużej mierze jest to presja ze strony rodziny. Nasłuchałam i naczytałam się ogrom żali, że babeczki chcą karmić ale pod wpływem "złotych rad" przechodzą na mm, żyjąc z poczuciem winy, że co z nich za matki, skoro nie mogły wykarmić swoich dzieci. No i przecież ich matki dawały butle, ich koleżanki, kuzynki i ciotki i żyją w przekonaniu, że mleko może być za słabe, że to "sama
  • Odpowiedz