Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erln: u nas w szpitalu była rzeźnia. Dwa pierwsze dni mówili że super przystawiam, git-majonez. Potem okazało się, że malec za wiele zlecial z wagi i musialam dokarmiać mm, żeby wogole wyjść że szpitala. Mnie podłączyli publicznie do laktatora i każdy gość co wlazil na sale mógł oglaadac moje cyce (trauma, to jeszcze tuż przed covidem). Ze szpitala wyszlam kompletnie nic nie wiedząc z głową jak bania. Moja laktacje ocalił Femaltiker,
  • Odpowiedz
Kiedy po 4 miesiącach mężczyzna wciąż przeżył bez utraty wagi, władze były zdezorientowane i zaczęły ją szpiegować w celi


@Artktur: wszędzie te kamerki, kurła.
już nawet rodzonego ojca cycem nie idzie nakarmić.
  • Odpowiedz
@loginwolny: wartościowe składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach, przeciwciala od matki, oprócz tego pomoc w regulacji emocji i wyciszeniu, nie mówiąc o więzi, czy wypełnionej potrzebie bliskosci i bezpieczeństwa. Moje było cyckoholikiem od urodzenia i tak zostało przez dwa lata.
  • Odpowiedz
@loginwolny: obawiam się, że twoje zdanie jest mniej istotne niż rzetelna wiedza z zakresu karmienia piersią i rozwoju dziecka. Swoje młode karm piersią ile uznasz za stosowne i staraj się nie oceniać surowo innych, którzy wybrali inna drogę.
  • Odpowiedz