Wpis z mikrobloga

@Lujaszek: no nie wiem, ja nie czekam ale duzo ludzi czekalo z zakupem (jak np ja, kupilem za 60-70zl i gralem na wersji 1.5.X) na wyjscie jakiejkolwiek lekko grywalnej gry.

Nadal jest to slaba gra. 0 mechanik, 0 otwartosci swiata [to puste gowno pelne modeli 3D, jak kazda inna gra AAA], wszystko jest skryptowane, farmienie golda xD farmienie expa itd nie ma powodu aby bawic sie w role play, walka to
@Lujaszek: Czy oni ten dodatek mają zamiar wydać w pierwszej połowie 2023? Bo jeśli tak to jestem pewien, że każdy będzie grał w dodatek do 3-letniego średniaka na szynach, który był naprawiany ponad rok niż w Starfield który ma wyjść na początku 2023, jeżeli opóźnień nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A odpowiadając na pytanie to za wszystkich mówić nie mogę ale ja nie czekam gra nawet
Nadal jest to slaba gra. 0 mechanik, 0 otwartosci swiata [to puste gowno pelne modeli 3D, jak kazda inna gra AAA], wszystko jest skryptowane, farmienie golda xD farmienie expa itd nie ma powodu aby bawic sie w role play, walka to tragedia, system lvlowania, itd.


@NewBlueSky: +1

itd. Ale moze jest warta tych 60-70zł.


@NewBlueSky: imo - nie jest warta nawet złotówki
@NewBlueSky: imo - nie jest warta nawet złotówki


@Prezydent_Polski: bez przesady, wiele gier AAA w 2020+ jest sprzedawanych za wieksze pieniadze, a to kompletne gowna, generyczne mechaniki rodem z konsolowych gier z 2000 roku i tyle, gowno gry, czasem gry-filmy ktore nawet nie maja ciekawej fabuly ani swiata xD

Ja głównie sledze RPG, szczególnie RPG z otwartym światem ale przecież są gry poza RPG, które są jeszcze bardziej wątpliwe.

W
@NewBlueSky: Model walki to jest kiepski chyba we wszystkich grach Bethesdy, ale w Elder Scrolls i Fallout 3(3 nie jest moją ulubioną, ale zła nie była) pokazali, że umieją robić ciekawe questy, wybory które mają znaczenie i eksploracje oraz fajny rozwój postaci do tego jeszcze eksploracja kosmosu no dla mnie brzmi fajnie :) A co do expa za zabijanie przeciwników to każda gra z rozwojem postaci, w jaką grałem daje expa
@Extreme996: potwierdzam, z Elder Scrolla to ja tylko cisne beke (chociaz probowalem grac w Skyrima, Obliviona i Morrowina ale byly tak drewniane ze juz bym chyba wolal grac w clickery xDD)

Nie no eksploracja jest raczej nudna bo w TESach jest system generycznych itemkow (sa tiery i rozne "elementy" wykonania). Najwiecej gralem w Morrowinda i byla beka jak sie lecialo do dungeona i zamykalo drzwi za soba i potwory nie mogly
@NewBlueSky: Przecież Stalker nie posiada w ogóle rozwoju postaci tam tylko z czasem masz dostęp do lepszych broni i pancerzy, ale nie masz żadnych umiejętności do rozwijania w Tarkova nie grałem ale z tego co mówisz to tam jest tak samo. Mylisz chyba gatunki i mechaniki STALKER to nie gra RPG tylko zwykły FPS podobnie Tarkov z tego co opisujesz każda gra RPG ma rozwój postaci i exp, za który wykupuje