Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Myślę o kupnie używanego mercedesa klasy a lifting z 2007 r. Ma przejechane 131 000 km i kosztuje 19 000 zł. Szukam kogoś, kto korzysta/korzystał z takiego samochodu i jest w stanie wymienić jakieś wady/zalety. Nie znam się na #motoryzacja , dlatego przyjmę każdą rozsądną opinię. Zastanawiam się też, czy to auto da radę przejechać jednorazowo dłużą trasę np. 2000 km? Jak z komfortem prowadzenia tego samochodu?
#kiciochpyta #samochody #auto #mercedes
  • 7
  • Odpowiedz
@minuta-halasu: Cześć! Posiadałem mercedesa A150 przez 3 lata (W169) Moja mama ma takiego samego A170 (benzyna) już od 8 lat.
Co do auta:
Wykonany bardzo fajnie, wszystko zależy od wersji wyposażenia, posiadalem A150 z otwieranym dachem- był super. Bardzo przestronny w środku. Z minusów jeśli jesteś wysoki to odległość miedzy podłoga a fotelem jest na tyle mała ze dłuższe trasy może męczyć. Jeśli chodzi o prowadzenie to jest bardzo niski (silnik
MW013 - @minuta-halasu: Cześć! Posiadałem mercedesa A150 przez 3 lata (W169) Moja mam...

źródło: comment_1660060649yXKKFswQDrWrDZtTnHsBHO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MW013: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Powiedz mi jeszcze tylko, czy orientujesz się, czy to auto w automacie poradziłoby sobie w górach? Usłyszałam opinie, że starsze samochody z automatyczną skrzynią biegów nie radzą sobie w górach. Nie wiem, czy to zwykłe gadanie, czy prawda
  • Odpowiedz
@minuta-halasu: Zwykle gadanie. Jedno co mogę wspomnieć. Szukaj 170, pali tyle samo co 150 a osiągi są dużo lepsze. Chyba ze chcesz diesla to nie mam wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz