Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Szr1h taka prawda, dlatego ostrzegam, że to kolejny ordynarny turas i nie warto tracić czasu. No chyba że ktoś lubi takie turasy dziadowskie, to polecam.
@krucjan: przeraża mnie w ludziach to, że idą do normalnego kebsa, gdzie mają wybór między powiedzmy 3 rodzajami mięsa, a i tak wezmą tą #!$%@?ą "baranine", a potem narzekają, że lokal smród
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krucjan: albo mają nierówną jakość albo ja mam małe wymagania... Ale ostatnio zamawiałem u nich ostre rollo i było dobre.

Za to keps się stoczył i podrożał mocno.
via Android
  • 1
@11mariom jakość jest raczej równa. To jest po prostu standardowy Turek z najtańszym mięsem mrożonym, najtańszymi sosami z butli, najtańsza tortillą + kapusta pomidor i ogórek.

Nie mówię że inne kebaby to jakieś wykwintne dania, ale niektóre kebabownie chociaż sosy same robią, niektóre nawet mięso, albo chociaz jak kupują gotówce to nie najtańsze.

A połowa tych Turków bierze najtańsze dziadostwo i to chyba od tego samego producenta, bo wszystkie smakują tak samo.
@krucjan: no ale to w ten sposób to wszystkie kebaby w Szczecinie są gówniane, bo żaden mi się nie wyróżnia na plus smakowo. Najwyżej na minus… i tu mi lista "omijać" rośnie, bo się zrobiło niejadalnie lub przesadnie drogo. Chwilowo akurat ten we wpisie to łapie się pod "da się zjeść i w sumie OK".

Ale to może powiesz, które są warte spróbowania u nas wg Ciebie, to przy jakiejś okazji
via Android
  • 0
@11mariom

no ale to w ten sposób to wszystkie kebaby w Szczecinie są gówniane
To już twoja subiektywna opinia.
A ja mówię obiektywnie, że różne kebaby różnią się jakimś detalami, sposobem przyrządzenia i składnikami a przede wszystkim sosami i można sobie próbować.

A te turki są takie same, mają to samo najtańsze dziadostwo z makro czy skądś tam. To jest wśród kebabów odpowiednik hamburgera z budy z tostami na dworcu, takiego jak
krucjan - @11mariom 

no ale to w ten sposób to wszystkie kebaby w Szczecinie są gówn...

źródło: comment_1660141076BK0E0j8lQnHG5M4mvKAzky.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@11mariom

Ale to może powiesz, które są warte spróbowania u nas wg Ciebie, to przy jakiejś okazji sobie spróbuję


Warte spróbowania są te co ci smakują, jak smakuje ci kebart to tam jedz, nie musi ci smakować to co mi ¯_(ツ)_/¯
via Android
  • 0
Jak ci smakuje ten tenkebart to z dużym prawdopodobieństwem będzie ci smakować kebab na Cyryla, na grunwaldzkim, na budziszyńskiej na Jagiellońskiej przy szpitalu, na santockiej, na obotryckiej, na słonecznym między napierskiego a Rydla...


No i kebab na Zawadzkiego, nie można go pominąć w zestawieniu turasów.