Wpis z mikrobloga

Za nami I kolejka Premier League, a co za tym idzie - czas na pierwsze podsumowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po I kolejce, TOP3 wygląda następująco:
1 miejsce klub "Pauka", zdobywca 95 punktów. Mirku, kim jesteś?
2 miejsce zespół "Akademia Pana Fleksa", zdobywca 86 punktów. Mirku, kim jesteś?
3 miejsce drużyna "#!$%@?", która zdobyła 85 punktów. Mirku, kim jesteś?

Najmniej punktów zdobył zespół "Blejk Team" - 23 punkty.

------------------------------------------------------------------

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do wykopowej ligi w Fantasy Premier League, serdecznie zapraszam.

Kod dostępu do naszej wykopowej ligi - 9qbqgb
Jeśli dołączycie, podajecie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Obecnie w lidze mamy 166 graczy.
Jeśli nie widzisz swojego nicku we wpisach poniżej, oznacza to że nie podałeś nazwy klubu jaki prowadzisz - daj znać w komentarzu.

------------------------------------------------------------------

Tag do zabawy - #fantasypremierleague
Wołam tagi, które mogę być zainteresowane zabawą - #pilkanozna #mecz #premierleague #fantasyliga #fantasypremierleague #fpl
SpiderFYM - Za nami I kolejka Premier League, a co za tym idzie - czas na pierwsze po...

źródło: comment_1660115911IU0tfXW4Cuy138qBrbqECd.jpg

Pobierz
  • 28
@SpiderFYM: bardzo ładne wyniki, szacun. U mnie 56, ale już zhitowałem za -4 (Kane->Haaland, Cash->Zinchenko). Podobnie jak co roku zakładam, że z każdego wyniku powyżej 50 punktów można być umiarkowanie zadowolonym, więc nie narzekam, ale aby wskoczyć powyżej średniej potrzebne są wyniki 60/70/80. Zacząć sezon od 95 bez używania chipa to mokry sen każdego gracza (ʘʘ)
@SpiderFYM U mnie tylko 50, bo został u mnie na ławce Mendy (7pkt) i Trippier (7pkt). Nauczony błędami zmodyfikowałem swój skład i z optymizmem patrzę na GW2. Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SpiderFYM:
U mnie klasyka czyli jorginho na pierwszym slocie ławki z 11 pkt, którego wejscie zablokowal perisic grając 20 minut, co zabrało mi prawie 50 pozycji i i miejsce w top 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawą opcja byłoby robienie podsumowań w dniu deadlinu lub dzień przed, może wtedy mniej osób zapomni przestawić skład