Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało ostateczny zarys planu do końca 2022 roku. Reynolds przeskoczył z września na październik. Rebecca Roanhorse zniknęła z planu a Artefakty Swanwicka i McDonalda przeszły na pierwszy kwartał 2023 roku.

WRZESIEŃ
---------------------------
07.09
Steven Erikson - "Pył Snów" (Malazańska tom 9, więcej TUTAJ)
Steven Erikson - "Okaleczony bóg" (Malazańska tom 10, więcej TUTAJ)

PAŹDZIERNIK
---------------------------
Alastair Reynolds - "Otchłań rozgrzeszenia" (Przestrzeń Objawienia tom 3)
P. Djèlí Clark - "Ring Shout" (seria grozy)
Stephen Graham Jones - "Jedyni dobrzy Indianie" (seria grozy)
Stephen Graham Jones - "Mapa wnętrza" (seria grozy)

LISTOPAD
---------------------------

P. Djèlí Clark - "Władca dżinów"
P. Djèlí Clark - "The Haunting of Tram Car 015/A Dead Djinn in Cairo/The Angel of Khan el-Khalili"
Scarlett St. Clair - "The King of Battle and Blood"
Brandon Sanderson - "The Lost Metal" (czwarty i ostatni tom Drugiej Ery Ostatniego Imperium)

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #grozamag #malazanska #malazan #erikson #brandonsanderson #sanderson #pdjeliclark #stephengrahamjones #alastairreynolds
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało ostateczny za...

źródło: comment_1660117770dnfcrqeO28R5azdVz5a7Xm.jpg

Pobierz
  • 25
@Erlade: ja brałem Malazana 9 i 10, Urth nowego słońca i Nim zawisną (miałem to już, ale w słabym stanie, to opchnąłem i tu kupiłem) i akurat byłem 2zł ponad granicę, Słowa tylko to ugruntowały. W sumie to byłbym wniebowzięty jakby dodruki Artefaktów też wsadzali do siebie na sklep.
P. Djèlí Clark - "Władca dżinów"

P. Djèlí Clark - "The Haunting of Tram Car 015/A Dead Djinn in Cairo/The Angel of Khan el-Khalili"


@Whoresbane: to też będzie w serii grozy? i tak jak poprzednio 4+1 gratis? A przy okazji, jest jakiś aktualnie obowiązujący kod rabatowy może? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cerber108

@Erlade: W sumie to byłbym wniebowzięty jakby dodruki Artefaktów też wsadzali do siebie na sklep.


Też czekam na dodruki, brakuje mi 6 części: 1, 3, 4, 6, 9, 10. Próbowałem kupić z drugiej ręki, ale jakieś kosmiczne ceny ciągle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Robili ostatnio dodruki Simmonsa z artefaktów, może skuszą się na resztę książek ze startu serii...
@BJXSTR: Polecam poczytac watek MAGa na zaginionej bibliotece. Mnie akurat artefakty i uczta nie interesuja ale... z tego co kojarze to takie slabiej zarabiajace serie na razie ida w odstawke, nawet Reynoldsa nie dokoncza (na razie tylko 3 tom w pazdzierniku i Inhibitor Phase w nastepnym roku. W styczniu (?) ma byc Ilion i Olimp Simmonsa w wydaniu artefaktowym
@Erlade: Inhibitor Phase to właśnie dokończenie cyklu Przestrzeń Objawienia więc nie gadaj, że nie dokończą. Ilion z Olimpem w pierwszym kwartale i może ulec przesunięciu
@Aura_: Nic nie wiem o tym, możliwe że przy obecnej sytuacji na rynku się z tego wycofano