Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przecież jeden prezes na bank tego nie zrobił - musieli być jacyś pracownicy w to zaangażowani. Dałbym do mediów ostrzeżenie, że jeżeli się znajdą to nie zostaną pociągnięci do opowiedzialności. W przeciwynym wypadku - traktować ich jak terroryści.
@hasek34: dla porównania Skandynawia. Patrzyłem przez moment jak facet łowił ryby (chyba pstrągi) i wyciągał coś co chwile. Nocowałem tez raz przy przystani gdzie trzymali łódki i co 15 minut przepływała i odpływała motorówka z ludźmi i koszami pełnymi ryb. Woda w rzekach tak czysta, ze bym nie miał oporów pic bezpośrednio z nich. Jak sobie przypomnę kolor i zapach Warty, to mnie mdli. Szkoda mi ojca, który w tym szambie
Pobierz apee - @hasek34: dla porównania Skandynawia. Patrzyłem przez moment jak facet łowił r...
źródło: comment_1660165905QXJOp6AruVuLrUp7a1Rxkz.jpg
@hasek34: proszę pierwszy z brzegu materiał jeszcze świeży, sprzed 2 miesięcy, o zrzucaniu kadmu i ołowiu do rzeki Bóbr (dorzecza Odry) przez niemiecką garbarnię, która przeprowadziła się do Polski, bo w Niemczech nie spełniała wymogów środowiskowych:

https://tvn24.pl/polska/zanieczyszczenia-rzeki-bobr-leszno-gorne-reportaz-temat-rzeka-wiceminister-klimatu-i-srodowiska-jacek-ozdoba-komentuje-wody-polskie-organem-wlasciwym-inspekcja-ochrony-srodowiska-5776692
Ok. Martwy bóbr to serio nie żart, bo znaczy ze to gówno które tam trafiło jest silnie toksycznie. W mainstream cisza. Co poza szczochem Tuska mogło spowodować ten koszmar? Pytam serio. Kto i co wylał do rzeki ze wszystko w niej zdycha? Na jakiej wysokości zwierzęta żyją normalnie a na jakiej są trupy, chyba możemy tak to przeanalizować? Wypok to miejsce odpowiednie dla takiej analizy? Poza służbami stworzonymi dla takiego celu które
W maju w Gliwicach była afera że w kanale gliwickim znaleziono pełno martwych ryb i podejrzewano, że było to wynikiem spuszczenie do kanału wody po czyszczeniu zbiorników na gliwickim kąpielisku.

https://gliwice.naszemiasto.pl/sniete-ryby-w-kanale-gliwickim-problem-powraca-do-wody/ar/c1-8890653

Zresztą coś musiało stać się na gliwickim kąpielisku w tym roku bo rozpoczęli sezon dopiero koło połowy lipca. Mimo świetnej pogody w czerwcu nie otwarto basenów gdyż były problemy z odbiorami stacji uzdatniania wody.

Pytanie czy przypadkiem nie użyto do czyszczenia