Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bebaczka: Potrafię. Ale wracając, większość ankietowanych kobiet pytanych o służbę było ZA, podczas gdy większość mężczyzn nie poparła zakazu aborcji. Potrafisz to wyczytać? I nie mam pojęcia na jaką cholerę wlatujesz tutaj z tym zagadnieniem - temat nie dotyczy was, więc daj mówić mężczyznom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GFG_: No ja piszę generalnie o tym, że nie powinno się głosować w sprawach, które cię bezpośrednio nie dotyczą, czyli przyznaję opowi, Tobie i reszcie świętą rację. No ale najlepiej się #!$%@?ć i 'dać mówić mężczyznom' xD Ja #!$%@? co za fikoł logiczny i obrzydliwy pokaz braku szacunku do drugiej osoby.
Niech #!$%@?ą z tego kraju razem z całą bandą swoich rodzinek i pociotków powsadzanych w każdą możliwą spółkę i instytucję.


@Antorus: Muszę cie zmartwić. Każda władza tak robi. Więc albo się z tym pogodzisz, albo nie wiem xD emigracja ci chyba została :p

Tylko co zrobisz jak rozpęta się za kilka lat podobna zawierucha jak przy I wś, czy II wś. Gdzie emigrujesz? :p

Skala panie, skala. Wiem że kazda władza
@Bebaczka: przecież młodych mężczyzn też jak najbardziej dotyczy temat legalności aborcji, faktycznie nie zachodzą w ciążę i nie rodzą, ale to nie jest tak że młodemu ojcu jest wszystko jedno czy jego dziecko się urodzi czy nie i czy będzie miało zespół Downa czy inne problemy czy nie - bo to przecież nie on rodzi, to co za różnica. ¯\_(ツ)_/¯

Tak poza tym, to ciekawe jak według tego wykresu kobiety drastycznie