Wpis z mikrobloga

Nie w erze telefonow oraz socjal mediow


@Makak87: Przecież w erze telefonów i social mediow nadal lecą wałki, winni unikają kary itd. Przeczeka sie i ludzie zapomną ¯\_(ツ)_/¯ ktoś kiedyś przypomni i tyle z tego. Watchdog Polska cały czas coś postuje, raczej się nie nudzi
  • Odpowiedz
@sasik520: bo pieniędzy nie mieli na dalsze utrzymywanie tego bałaganu dlatego to znieśli, tym bardziej teraz kasy na takie coś nie mają. Nie wiem co oni chcą takimi badaniami wskórać. Straszenie społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@Wibrujacycymbalek:
Nie ma mozliwosci zeby w kraju demokratycznym wykrywalnosc przestepstw wynosila 100%. I wojsko nie bedzie tu zadnym wyjatkiem. Jednak opowiesci z krypty jak to beda mirkow na sluzbie gnebic i przesladowac.... miedzy posladki sobie mozna wlozyc. Dzisiesze realia sa juz DIAMETRALNIE inne. Jak ktos kiedys byl na zielonej szkole albo na obozie sportowym to na kompanii szkolnej sie poczuje jak za starych dobrych lat. Tak wygladaja dzisiejsze realia w WP.
  • Odpowiedz
najłatwiej głosować za przymusem do czegos co nie dotyczy głosującego osobiście


@Tajlosfit: trzy razy musisz coś przeczytać żeby dotarło? Czy chodzi ci o to że konserwy wymagają od wszystkich aby zyli tak jak oni udają że to robią? Ale dlaczego akurat do mnie to pytanie? xD
  • Odpowiedz
Od jutra zaczynam czyścić kibel szczoteczka żeby być przygotowanym. Założę też garnek na głowę i będę w niego walił młotkiem. Coś jeszcze mogę zrobić żeby się przygotować?
  • Odpowiedz
Nie opłaca się wciągać w to ludzi na zasadniczej, bo raz, że gówno z tego wyjdzie

Ukraincom to powiedz ktorzy swoimi ''ludzmi na zasadniczej'' niepodleglosc obronili.


@Makak87: Nie wiem czy jest sens dyskutować z ludzmi którzy nie mają podstawowej wiedzy na temat obronności xD
Oni chyba myślą że skoro jest wojsko zawodowe, to nie trzeba już nic robić i że jak zobaczą czołg wroga, to sobie zbiją piątke z ruskim soldatem
  • Odpowiedz
zniesienie obowiązkowej służby wojskowej to jedna z nielicznych dobrych zmian w tym kraju. Oby nigdy nie wróciła


@sasik520: hey, jak tam armia rezerwowa ukrainy? już się rozwineła na styku wojsk? xD
  • Odpowiedz
@Antorus: 2k za miesiąc XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
każda osoba w tym wieku może więcej zarobić w jakiejkolwiek innej branży - tym bardziej, że nie dotyczy jej podatek
intratny interes, nie ma co - tylko lecieć do woja za 2k
ofc - wiem, ze w wojsku można zarobić więcej, mówię tylko o absurdalnej wypowiedzi opa
  • Odpowiedz
Niech #!$%@?ą z tego kraju razem z całą bandą swoich rodzinek i pociotków powsadzanych w każdą możliwą spółkę i instytucję.


@Antorus: Muszę cie zmartwić. Każda władza tak robi. Więc albo się z tym pogodzisz, albo nie wiem xD emigracja ci chyba została :p

Tylko co zrobisz jak rozpęta się za kilka lat podobna zawierucha jak przy I wś, czy II wś. Gdzie emigrujesz? :p
  • Odpowiedz