Wpis z mikrobloga

@Groenekan: No fajen, hehe git. Pośmialiśmy się, no niech ktoś powstrzyma tę karuzele śmiechu.

A tak poważnie. W polsce wybucha wojna. Ruskie wbijają od wschodu, niemcy zamykają granicę w obawie o bezpieczenstwo swoich rodaków. Lotniska nie działają bo samoloty nie lubią się z OPL przeciwnika.

Co robisz :p?
  • Odpowiedz
@Groenekan:

ruscy nie mogą Ukrainy pokonać, a Ty mówisz o ataku na kraj członkowski NATO XDDDDDDDDDD


Ukraincy maja setki tysiecy wyszkolonych ludzi pod bronia. Dzieki poborowi.

My mamy moze z 50tys liniowego wojska i ZEROWY potencjal mobilzacyjny. Litwini nas niedlugo beda mogli czapkami nakryc.
  • Odpowiedz
@Makak87: Ah, no tak - wszak NATO nie wysyła im broni, technologii i informacji - a nawet nie są w sojuszu
wszystko sprowadza się do mięsa armatniego
jak to się mówiło - ludzi u nas mnogo (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Makak87: no to dajmy wszystkim po AK-47, a do konca tygodnia będziemy w Moskwie. Jak za starych czasów!
Ja się przekonałem, już pakuje się w kamasze. Na co czekać? Do boju!
  • Odpowiedz
@Wo0cash: @maniekholand:
Wiec zawolam dwoch praktykow do mojego wczesniejszego komentarza

opowiesci z krypty jak to beda mirkow na sluzbie gnebic i przesladowac.... miedzy posladki sobie mozna wlozyc. Dzisiesze realia sa juz DIAMETRALNIE inne. Jak ktos kiedys byl na zielonej szkole albo na obozie sportowym to na kompanii szkolnej sie poczuje jak za starych dobrych lat. Tak wygladaja dzisiejsze realia w WP.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Alternatywnie możnaby też ograniczyć prawa wyborcze i dać je wyłącznie obywatelom, którzy cyklicznie odbywaliby trening wojskowy i deklarowali gotowość obrony kraju na wypadek wojny.
  • Odpowiedz