Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za samochodem 100-150 tys na leasing (może być 2 letnie auto). Ryczałt bez VAT, więc bardziej skłonny jestem do kwoty bliżej 130 tys. Przymierzam się do crossovera, ale jestem otwarty na inne typy. Zależy mi na większym bagażniku > 400 litrów. Benzyna lub hybryda, auto głównie do jazdy po mieście. Bardziej zależy mi na bezpieczeństwie niż przyspieszeniu.
Nie mam kompletnie doświadczenia z samochodami i leasingiem, więc będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc i wskazówki. Z samochodów które miałem okazję oglądać to Hyundai Tucson, Honda hr-v i Toyota ch-r. Aktualny samochód już długo nie pojeździ, więc jestem w kropce (,)

#kupautozmikro #leasing #samochody
  • 15
  • Odpowiedz
@622732: bardzo mi się kombiki nie podobają, ale niestety crossovery często właśnie mają mikrobagazniki. Hyundai miał akceptowalny, ale panel wygląda w niej jakby zrobili zakupy elementów elektroniki na AliExpress. Honda na sporo miejsca z tyłu, ale mały bagażnik. A ch-r ani tego ani tego, ale kiedyś mi się bardzo spodobało. W piątek idę zobaczyć Toyotę Corollę X cross, bo wydaje się idealna.
  • Odpowiedz
@estimateguy: Tucson najlepiej wypada z tych napisales. Toyota ma tylko dobra hybrydę i moze rav4 ale to inna rozmiar.

Nie rozumiem co ty masz do deski w tucsonie. Wyglada jak biedniejsza wersja najnowszej a klasyk stylizacja Ala jacht.
  • Odpowiedz
@estimateguy: Hyundai lub KIA. Hyundai jest jeszcze w przystępnych cenach, a jakością na prawdę nadgania rynek. Marka który zrobiła w ostatnich latach ogromny progres, podobnie jak KIA. Reszta raczej stoi w miejscu. Wybór KIA i Hyundai na flotówki nie wziął się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz