Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów z kategorii detailing samochodowy. :) Mam starego Forda w którym kierownica (standardowa gumowa) nieco zbrązowiała, co widać głównie na wieńcu. Seryjnie była ciemnoszara. Czy jest jakiś sekretny patent aby przywrócić pierwotny kolor gumy? Póki co próbowałem wody z mydłem, ale zmiana była raczej mało zauważalna. #detailing #samochody #pytaniedoeksperta #pytanie #motoryzacja
Pobierz Bondo - Pytanie do ekspertów z kategorii detailing samochodowy. :) Mam starego Forda ...
źródło: comment_1660167918t2LOl2TMEthvmZl6wONeJY.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bondo: nom, też tak teraz uważam, czasy kiedy pojawiły się badania w tunelach aerodynamicznych i marki walczyły o współczynnik Cx na tle grafiki generowanej przez ówczesne komputery. Te naście lat temu to jeszcze inaczej patrzyłem na te wozy, u mnie od 98 było w domu jedno kombi, potem drugie takie samo które przejąłem, a później mój sedan. Tzn mk2 to chyba jednak bardziej mi się dalej podoba w sedanie. Ale mk1
@Odczuwam_Dysonans kombi jakoś trzymało się kupy, czy z czasem zaczęło się łamać? :D Ta jest moją piątą sierrą, wcześniej były odrobinę nowsze egzemplarze. Jedne w lepszym stanie, inne w gorszym, i tak samo podzielam zdanie, że do MK2 bardziej pasuje sedan. :) CVH natomiast miałem w swoim pierwszym samochodzie, starym escorcie z 1.4. Rzeczywiście, cudo techniki to to nie było, o czym przypominało każde uruchamianie i niebieskie znaki dymne wydawane przez samochód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bondo: no właśnie z kombi to mam trochę moralniaka. Ojciec w 98 kupił pierwszą, bordową w kombi z DOHCem. To był wtedy kosmos, szczególnie pod miastem gdzie się przeprowadziliśmy rok wcześniej :D. To auto uratowało życie mojej mamie, otóż kiedyś gdzieś na przełomie wieków wjechała w nią kolumna rządowa (mama jechała prawidłowo, ale padało i miała zamknięte okna + radio, a oni z kolei mieli w dupie światła). Typ przywalił Lancią