Wpis z mikrobloga

Cześć! Co myślicie o takiej jeździe samochodem? Czy świadczy to o dobrych umiejętnościach kierowcy czy o głupocie?

Jedzie 145 dwupasmówką z nogami na desce rozdzielczej i nagrywa telefonem. Ale nie mam prawo jazdy więc nie wiem czy tak można. Czy umie ktoś to zgłosić, bo mam 17 lat i nie wiem jak.

https://www.tiktok.com/@zaprojektujeto/video/7128511968905858309?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

#samochody #wypadki #polskiedrogi #tiktok #krakow #motoryzacja #ruchdrogowy #policja #januszemotoryzacji #bmw
kaponn - Cześć! Co myślicie o takiej jeździe samochodem? Czy świadczy to o dobrych um...
  • 14
  • Odpowiedz
@kaponn: debilizm do kwadratu. będzie musiał delikatnie odbić i już mu noga wyjedzie i nie trafi w nawet lewą w hamulec. zresztą hamowanie lewą nogą to jak ruchanie przez skarpetę
  • Odpowiedz
@kaponn: Nastepna cegielka do worka w temacie "marka zobowiazuje'.
Autentycznie, beemki to niby fajne i ciekawe samochody (pomijajac najnowszy layout rodem selfie bobra) ale ilosc skorelowanego zidiocenia mozgowego z tym brandem powoduje ze nawet nie patrze na ceny ani nie rozpoznaje dokladnie modeli, mam taki jakis antysentyment - mimo swojego zainteresowania motoryzacja.
W UK zaraz obok Audi co drugi model z uszkodzonymi kierunkowskazami.
  • Odpowiedz