Wpis z mikrobloga

@pixele: to ze przewaznie w domu chodze w spodenkach i na gole pudlo a nie bedzie mi sie co chwile chcialo ubierac. w zeszlym roku jaralem w kiblu i smrod w #!$%@?
@pixele: iqosa znajomy palil u mnie w domu i w ogole nie czuc smordu, a nawet taki przyjemny delikatny tytoniowy zapach jak dla mnie i doslownie chwila i go nie czuc
@ojrzan88: Ja polecam iqosa :) podgrzewam od 3 lat i udało mi się całkowicie zrezygnować z papierosów i ograniczyć palenie. MBSMQ9Q kod daje rabat na zakup pierwszego iqosa oraz zniżkę za heetsy
@ojrzan88 ja polecam glo

https://alterzone.pl/R/SWJGJCSVO - rabat 20zł + paczki i wysyłka gratis

Zapach jest wyczuwalny ale większość znajomych pali w domu i nikomu to nie przeszkadza. Glo jest tańsze, dłużej się pali (4min), ma fajniejsze smaki. Testowałem iqos i po tygodniu oddałem i kupiłem glo I mi pod pasowało.

Polecam tobie też przetestować oba bo każdemu co innego pasuje. Iqos daje urządzenie na test na 14 dni za darmo. Więc można
@ojrzan88: ja od siebie polecam bardzo glo:) idzie wyłapać super promocję z urządzeniem i paczkami, jest bardziej ekonomiczne od iqosa, a przede wszystkim raz sobie naładujesz i masz na cała paczkę+ możesz np. spalić 2 pod rzad, gdzie iqosa musisz ładować w urządzeniu za każdym razem jak sobie spalisz. Jest trochę gorzej z dostępnością(heetsy możesz kupić min. w biedronce), a wkłady do glo to głównie w żabce/kioskach. Warto dodac, ze moim
@ojrzan88: Nie wiem jakiego e-papierosa kupiłeś i o jakim stężeniu nikotyny liquidy vapowałeś. Dobry sprzęt (box+atomizer) oraz liquid można dopasować do naszych preferencji bez najmniejszego problemu. Piszesz że nie mogłeś się tym napalić, ja za to mam odwrotny problem mianowicie się tym przepalam i stopniowo muszę zmniejszać stężenie nikotyny lub rzadziej po niego sięgam.
Jajoglowiec - @ojrzan88: Nie wiem jakiego e-papierosa kupiłeś i o jakim stężeniu niko...

źródło: comment_16603061000Ducd787rBfBZpDz236LXv.jpg

Pobierz