Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, mam taki problem.
choruje na nerwice lękowa i poza domem nie mogę się wysrac. no po prostu mi się nie chce. ostatnio srałem nawet gdzieś w krzakach zamiast w miejscu gdzie obecnie śpię bo tam są inni ludzie i no nie chce mi się. nie że nie muszę albo siadam i nie leci - nie odczuwam takiej potrzeby, aż co 4 dni brzuch mi się przepełnia i mam potężna biegunkę przeczyszczającą. nie jestem zwyczajnie u siebie i no nie daje rady się wysrac.
problem w tym, że będę tu jeszcze miesiąc. czy ma ktoś z was jakieś rady? coś co mogę kupić w aptece? pracuje ogólnie nad tym - serio jest lepiej niż było,kiedys nie mogłem nigdzie I nigdy poza domem, teraz chociaż w wynajętym pokoju na stałe udawało mi się wysrac, jednak teraz jestem na wakacjach - z innymi ludzmi - nie w wynajętym pokoju, a w ich domu i ciężko jest. dwa tygodnie tu siedzę i udało mi się wysrac zaledwie dwa razy. a jeszcze miesiąc.
właśnie szukam czegoś z apteki, nie wiem, to na pewno nie problem z dieta - jem to co w domu, w domu sram codziennie albo co dwa dni maks. więc może coś na trawienie? pomóżcie mirasy bo cierpię i jeszcze wstydu się najadlem jak srałem gdzieś w krzakach na ulicy

#medycyna #pytanie #mirabelkopomoz #trawienie #jelita #apteka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f6d5fa433def0ca81c5846
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7