Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Antoni_Kosiba: Głupota narodu nie objawia się tylko przez to, że PiS nie przegra wyborów, ale również przez to, że gdyby przegrał, to wybrane byłoby znowu PO.

Tak - PiS obecnie kroczy 1:1 ta samą drogą pychy, bezczelności i niekompetencji, co PO tuż przed strata władzy.

Ale to nie przeszkodziłoby Polakom kolejny raz zamienić "siekierkę na kijek".

I tak co dwie kadencje.
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: oczywiście ze wygra, jest wojna będzie wojna, pisiory nie dadzą za wygrana twierdząc ze inny rząd niepotrzebny w czasie wojny po za tym Tusk z Niemcami i ruskami kolaboruje wiec to będzie temat przewodni xD
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed PO było #!$%@?, wszystkie polskie rządy były #!$%@?, ale to co uprawiasz to jakiś giga symetryzm, bo obecna sytuacja jest nieporównywalnie gorsza niż to co było kiedykolwiek w Polsce po 89 roku. Porównawczo niestety Tusk wychodzi na najlepszego premiera jakiego mieliśmy...

(nie, nie jestem ani platformersem, ani kucem, ani pisowcem, ani razemkiem żadnym)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sosux19: Brak stronniczości to jest "giga symetryzm"?

Co to w ogóle za hasło? To już trzeba wybierać między PiS a PO, żeby nie zostać zwyzywanym od "symetrystów" (gdzie słowo to jest używane w sposób pejoratywny).

Tak - jeśli tak to rozumieć to jestem symetrystą, bo rozumuję w kategoriach dobra kraju i społeczeństwa a nie nienawiści względem jednej czy drugiej partii.
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed Przecież napisałem, że sam nie jestem za żadną z partii głównej linii. Chodzi mi o to, że z Twojej poprzedniej wypowiedzi bije atmosfera "PiS-PO jedno zło" co jest cholernie absurdalnym stwierdzeniem porównując to czego oba ugrupowania dokonywały. Tak, obydwa szkodziły i szkodzą Polsce. Nie, nie robiły tego w równym stopniu, i mimo wszystko platforma to mniejsze zło w tym wypadku, choć sam wolałbym nie mieć ich też w przyszłości u władzy
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: kaczor moglby wyjsc na mownice i powiedziec, ze narod polski to kretyni, a i tak nie przegraliby wyborow. xD

rzad pis upadnie tylko i wylacznie wtedy, gdy nie bedzie co do gara wlozyc. i pytanie nie czy, tylko kiedy.
  • Odpowiedz
@Jarem12: najpierw piszesz ,obiektywnie' a potem wysykaujesz z typowymi spam argumentami jakim to krajem dobrobytu bylismy za PO a teraz jest ruina xd
Jak u mnie otworzyli supermarket w okolicy to bylo wydarzenie na okoliczne gminy, że beda nowe miejsca pracy... no zajebisty dobrobyt
Jprdl
  • Odpowiedz