Wpis z mikrobloga

@Antoni_Kosiba: na #!$%@? wy piszecie takie rzeczy? platformy mozna bylo pozbawic stolkow. pozatym nie trzeba pisu od razu wywalac z sejmu, wystarczy zeby nie mieli wiekszosci, nie mogli glosowac wszystkiego jak chca. Idz sie zamknij w pokoju i umrzyj, ale nie oslabiaj morale ludzi ktorzy chca jedna zmian
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@Argony: xDDD
Wyciąganie wniosków poziom milion.
Było PO. Gospodarka rozwinęła się bardzo mocno. Powstawały nowe drogi, przedsiębiorstwa, ludzie realnie mogli sobie pozwalać na więcej niż dotychczas.
Przyszedł PiS, obrał całkowicie inną politykę, siła nabywcza spada, poziom ubóstwa rośnie, polityka zagraniczna rozwalona, system podatkowy rozwalony i wiele innych.
Przychodzi wykopem i będzie pieprzył coś o tym, że szyld nie ma znaczenia.
Ja wiem, że to twój mechanizm obronny, chcesz czuć się mądrzejszy
@Antoni_Kosiba: kogo? Jedna opcja jest mocno poniemiecka, kolejna opcja mocno prawicowa jest prorosyjska, lewica odklejona od rzeczywistosci, i pis chcący dobrze ale robiacy to strasznie nieporadnie...

Tu naprawde nie ma na kogo glosowac, za malo osob na poziomie staruje do polityki..
@Jarem12: do twojej listy to dodałbym przede wszystkim ile warta była złotówka podczas największego od dekad kryzysu finansowe za rządów PO, a do jakiego śmieciowego poziomu sprowadził ją PiS teraz. Ale nie #!$%@? przyjdzie taki przygłup i powie że szyld nie ma znaczenia i tylko Jonasz Koran Mekka może nas zbawić xD Już mi szkoda czasu na dyskusje z takimi #!$%@? do tego wiem że ma pewnie 14 lat więc faktycznie
jakieś argumenty za tą pro niemieckością?


@Antoni_Kosiba: Niestety brak, ale w TVP tak powiedzieli. Mi się już rzygać chcę jak słyszę tę PiSowską argumentację, wtłoczoną w te ich puste łby przez telewizję rządową. Zero konkretów, same slogany. Mówią mu jak ma myśleć, ale nie mówią dlaczego ma tak myśleć.
przy ostatnich prezydenckich już się śmiałem z głupków którzy mówili że Duda wygra. Wyszło na to, że ja jestem debilem


@macieyy: Przede wszystkim wygrał dzięki fałszerstwom i różnym innym zabiegom (np. utrudnione, a w wielu przypadkach niemożliwe głosowanie za granicą). A i tak wygrał tylko o włos.