Wpis z mikrobloga

Może z 500 PLN na rok.

Zarobki dużo powyżej średniej krajowej.


@s---k: To mało wydajesz. Ja teraz na wyprzedaży około 500zł wydalem, a zarabiam mniej
@essos: Nie wiem jak inni, ale osobiście nie mam stałych kwot które wydaje na takie cele. Jak czegoś potrzebuje lub bardzo mi się podoba to wtedy kupuję ewentualnie kiedy jest jakaś w porządku wyprzedaż pokroju tych w house że za 5-6 stów to właściwie pół sklepu możesz kupić. Ale najczęściej to też wygląda tak, że mi się to jeszcze rozkłada jakby kilka lat następnych bo ja rzeczy aż tak nie niszczę
@Cztero0404: A kolejne wyprzedaze nie sa czasem w zimie?

Co do tego wykupywania polowy sklepu w house, to raczej nie ma tam zbyt fajnego wyboru. Ja w tym roku duzo nakupilem, tez ale glownie w reserved, top secret, tez cropp troche, cos z zalando. Z tym ze wiekszosc oddaje bo albo tak se wyglądają albo za krotkie rękawy, albo za luzno lezy albo za wąsko i to tak dalej. Strasznie #!$%@?
@essos: Nie. Jeśli chodzi o wyprzedaże to wygląda tak, że obecnie masz jeszcze letnie i jakoś między listopadem a grudniem będą wyprzedawać to co teraz masz na półkach żeby zrobić miejsce na kolekcje zimowe w sklepach a do tego są mistrzostwa świata w piłce nożnej więcej też pewnie będą jakieś ciuchy z tego powodu w listopadzie/grudniu bo masz początek 11 listopada i finał 18 grudnia. Ja też zrobiłem i trochę mnie