Wpis z mikrobloga

Nienawidzę upałów. Można zdechnąć. Nie idzie spać, nie idzie obiadu zrobić, nie idzie posprzątać. No nic sie nie da! Jak dla mnie lato mogłoby nie istnieć!
A jeszcze ta wilgotność powietrza powoduje, że człowiek poci się jak świnia ... I to chyba najgorsze w upałach, to że jest się wiecznie spoconym. Nie wiem po co nam pot - to i tak nie chłodzi a jedynie #!$%@?...
#pogoda #wysryw #rozowepaski #upaly #lato
  • 48
  • Odpowiedz
@Kanarynka: uwierz, chłodzi. Ja się prawie w ogóle nie pocę i upały kończą się dla mnie przegrzaniem organizmu. Chciałabym móc się spocić jak świnia, zamiast leżenia plackiem i czekania na spadek temperatury
  • Odpowiedz
@moll: ale ja sie pocę i leżę. Wszystko się do mnie lepi, swędzi, wyglądam jak świnia jak wyjdę do ludzi. Jak widzę ludzi to nie są tak spoceni xD
  • Odpowiedz
@krokeuszek: nadczynność? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja niedoczynność i dziś elegancko w swetrze i długich dżinsach i nie rozumiem o co wam chodzi XD ale fakt, duszno i parno dzis, przydałoby się mieszkanie nad morzem z taką wiejącą bryzą, ach...
  • Odpowiedz
@lunaria: wlasnie nie wiem mam objawy nadczynnosci a mam niby niedoczynnosc od kwietnia biore lek ale mam wizyte za miesiac takze zobacze moze bedzie lepiej bo praktycznie nie czuje zmian jak biore ten lek
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Ja odwrotnie, kocham lato bo można w końcu coś robić.

Zima - zostają łyżwy, narty na urlopie i kulig jak raz na 5 lat spadnie dużo śniegu. Reszte czasu siedzisz w domu i marnujesz życie. Ewentualnie morsowanie.
Wiosna - jak nie leje i jest 15*C+ to jest spoko
Lato - poza ulewami i 40*C+ jest spoko
Jesień - palce kostnieją, leje, ciemno, zimno, wietrznie. Jedź sobie na rowerze jak Ci
  • Odpowiedz
@Kanarynka: plusik za nienawiść do upałów... ale pot akurat działa. miej udar słoneczny wtedy człowiek się psuje i się nie poci i możesz wtedy napisać swoje wnioski czy działa czy nie ;)
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: bylam, ale to sa zupełnie inne upały - masz wode i zawsze mozna do niej wejść.

@Hangry: najpierw to bym musiala mieć swoje mieszkanie xD

@Niebadzlosiem: bo jesienią i zimą robi się rzeczy raczej w zamknięciu. Jak jest pogoda jak dzisiaj to i tak nic nie idzie zrobic - ani pobiegac, ani kajaki, ani rower, nawet umowic sie ze znajomymi na picie źle, bo od alko tylko bardziej
  • Odpowiedz