Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki z Trojmiasta głównie!
W związku z tym wpisem, sprzed ponad miesiąca:

https://www.wykop.pl/wpis/66510311/

Zostało nam w końcu udostępnione zdjęcie owego złodzieja rowerów. Czy jest szansa ze ktoś z was rozpoznaje gościa?

W cuda oczywiscie nie wierze bo może gość nawet nie jest z Trojmiasta, ale chce również ostrzec w razie gdyby ktoś zobaczył go kręcącego się przy jakimkolwiek miejscu z rowerami, szczególnie ze ostatnio jest z tym plaga!

Już nie chodzi nam o sam rower ale żeby gościa złapano, także za dzięki za wszelkie informacje.

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #rower #zlodzieje #kradziez #kross
Pobierz
źródło: comment_1660502152aLMoHWulaP2WtbdzxYZqDr.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MrDracek: blokowanie kogoś na drodze to debilizm, ale udostępnienie filmu z tablicami rejestracyjnymi i facjatą gościa odwalającego niebezpieczne manewry na drodze jest jak najbardziej uzasadnione.
A op najwyżej przeprosi gościa w ogólnopolskiej prasie.
"Przepraszam pana Xxxx Xxxx za udostępnienie jego wizerunku na zdjęciu, na którym widać jak odjeżdża na ukradzionym mi rowerze". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@efek: tylko że udostępnienie tablic rejestracyjnych ze względu na brak jednoznacznego powiązania z kierowcą jest uznane przez sądy za legalne, więc to jest złe porównanie.
@MrDracek: dlatego istnieje tez coś takiego jak okoliczności łagodzące, rozumiem również Twój tok rozumowania, serio, ale nie do końca porównanie z zajmowaniem lewego pasa bo nigdzie nie napisałem ze to popieram, wręcz przeciwnie - napisałem ze jestem gotowy ponieść konsekwencje jeśli osoba ze zdjęcia zgłosi się do mnie ze udostępniam wizerunek bez jej zgody