Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
683 044 + 34 + 47 + 114 + 11 + 10 + 9 + 9 + 9 + 3 + 97 + 2 + 161 = 683 550

Dziwne nie wszystko z ostatniego tygodnia jestem w stanie dodać ze strawy.
161 - kwadraty z @donmateok. Ze Świdnicy zbieraliśmy kwadraty do Wrocławia. Jechaliśmy przez Wałbrzych, Dobromierz, Strzegom (Góra Szeroka) , Mściwojów (wieża widokowa), Wądroże i Środę Śląską. Dwa dni po tym musiałem odpoczywać ;)
97 - W środę pojechałem znowu pociągiem do Świdnicy, ale tym razem sam. Wyjechałem z samego rana co by zdążyć do pracy na drugą zmianę i z Kątów musiałem wracać pociągiem bo bym nie zdążył.
114 - W piątek po pracy wsiadłem w ostatni pociąg do Ścinawy by stamtąd po północy po ciemku zbierać kwadraty w drodze do Bolesławca. Czemu w nocy? Bo od 10 miało padać. Ostatecznie ulewa złapała mnie na ostatnich 10 km, więc przemokłem i tak.
47 - Po wysuszeniu ciuszków i spędzeniu 5h z rodzicami ruszyłem do teściów do Przemkowa. Trasa w 70% prowadziła po szutrach i były to w większości szutry premium. Polecam.
34 - To już z dzisiaj. Wyjechałem z samego rana żeby zdążyć przed zapowiadanymi opadami. Zachaczyłem o Stawy Przemkowskie, zmokłem 3 razy. Jutro już chyba muszę zrobić przerwę bo kolana bolą.

Zaplanowałem już 200 po kwadraty. Dobrze że od wtorku mam 2 tygodnie urlopu.

Max square: 38x38
Max cluster: 2243
Total tiles: 5830

#rowerowyrownik #rower #mtb #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 19
@noerror: Jak działa taki wagon? Jedziesz w innym a do tego tylko wchodzisz po rower? Czy moze tam z drugiej strony są okna i jedzie się w środku? Pierwszy raz coś takiego widzę.
@bertexon dajesz rower pracownikowi który jest w środku, dostajesz numerek, potem podajesz numerek a pracownik oddaje rower. Nie ma szansy żeby ktoś Ci podwinął sprzęt bo wagon jest zamykany z zewnątrz i otwierany tylko na niektórych stacjach.
dzisiaj spotkałem pracowników wodociągów którzy #!$%@? na takiego jednego co im drogę zaorał i aby przejechać z jednej stacji poboru wód gruntowych do drugiej oddalonej o 200m muszą się tarabanić kilka km bo te 200m drogi gminnej jest porośnięte kukurydzą ;)