Wpis z mikrobloga

@syn_mojego_starego: kolega się tutaj podczepił co mi nie przeszkadza.
Natomiast moje zapytanie jest elastyczne i jeśli są jakieś propozycje rozsądnie wykraczające poza zakażoną kwotę to nie ma sprawy.
Strzelałem z Hatsan Apachi i jakiejś czeskiej wiatrowki (była lepsza, trafiałem znacznie częściej) chciałbym coś lepszego.
Pieniądze nie są tutaj jakimś problemem. Nawet nie bd z tego strzelać zbyt często także nie wiem czy sprężyna nie bd lepsza. Chcę to co jakiś czas wyciągać, oddać strzał i trafić. A to czy mnie to bd kosztować 1k czy 2k to mniejsza o to.
Z czeskiej wiatrowki sąsiada trafiałem gdzie chciałem, z Hatsana z mniejszej odległości nie, a to mi się nie podoba. Niestety sąsiad swoją wiatrówkę oddał za pieniądze,
@bigbuck: W PCP to trzeba pompkę kupić i nabijać kartusz gdy się powietrze skończy. W sprężynie strzelasz i strzelasz aż się znudzisz. Z długą jest taki problem, że jest długa więc może subkarabinek/pistolet Hatsan MOD 25 SUPERTACT lub MOD 25 SuperTact QE z wbudowanym tłumikiem? W obu można oczepić kolbę i nawet w torbie z biedronki nosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś chciał je kupić to na